Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аааааааааа пак сте сменили структурата на форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аааааааааа пак сте сменили структурата на форума.

    Абе колеги модератори стига сменяхте структурата на форума - постоянно местите разделите и ги преименувате. Бях свикнал общите приказки да са по надолу в FIAT блока сега ги гледам веднага след срещите, консултациите и те постоянно се менят - каква е идеята Помислете и за нас дето тайничко надникваме във форума докато сме на работа - затруднявате ни Поместено в неподходящ раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Punto SX 1.1 55

    #2
    Re: Аааааааааа пак сте сменили структурата на форума.

    Punto SX написа:
    Абе колеги модератори стига сменяхте структурата на форума - постоянно местите разделите и ги преименувате. Бях свикнал общите приказки да са по надолу в FIAT блока сега ги гледам веднага след срещите, консултациите и те постоянно се менят - каква е идеята Помислете и за нас дето тайничко надникваме във форума докато сме на работа - затруднявате ни
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      И аз така повече се затруднявам. И най-вече раздел "продавам" съм свикнал да е под "купувам" . И сега по навик влизам в "купувам" вместо в "продавам"
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        Както вече забелязахте, промените са сериозни. Молим за вашето търпение и разбиране. Ще обявим, когато приключим и искренно се надяваме да свикнете бързо....

        Коментар


          #5
          Всичко тече, всичко се променя... Ами свикнали бяхме така, сега пък ще свикнем и онака... Не виждам място за трагедии...Аз приветствам сливането на раздели, защото и без това така се нароиха, че от горе до долу баси и скролването... връти-връти-връти.... ужас...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Абе колеги модератори стига сменяхте структурата на форума - постоянно местите разделите и ги преименувате. Бях свикнал общите приказки да са по надолу в FIAT блока сега ги гледам веднага след срещите, консултациите и те постоянно се менят - каква е идеята
            Идеята е по важните и често посещавни секции в разделите да са по високо и подредбата във форума трябва да се подчини на някакъв стил.
            И аз така повече се затруднявам. И най-вече раздел "продавам" съм свикнал да е под "купувам" . И сега по навик влизам в "купувам" вместо в "продавам"
            Поради същата причина Продавам е над купувам. А също така и защото в Продавам се намира темата в която се оценява коректността на продавачите и купувачите за сделки сключени през форума.Ако на някой му хрумва идея за някакво подобрение или пък проблем да пише - в момента тече преподредбата на форума и всеки съвет е добре дошъл.Вярно е че промените дразнят малко но дано са за добро.След последните корекции намаля пускането на теми в неподходящи раздели. Преди имаше една секция " Fiat" и всеки новорегистрирал се като по правило си пишеше въпросите именно в нея.

            Коментар


              #7
              Трябва да се намери баланса. И двете крайности не са добри - да има прекалено много или прекалено малко раздели. Лично на мен ми допадаше да има само един раздел "Консултации", даже си мислех, че са излишни разделите за "Ключове, ключалки..." например. Сега "Консултации" се раздроби на още повече раздели. Не всеки е със съответните технически познания и ще има много теми, пуснати в грешни раздели. Може и да греша, но специално аз предпочитам "Консултации" да е окрупнен. Все пак вие решавате, а ние потребителите ще се съобразим.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                snake написа:
                Трябва да се намери баланса. И двете крайности не са добри - да има прекалено много или прекалено малко раздели. Лично на мен ми допадаше да има само един раздел "Консултации", даже си мислех, че са излишни разделите за "Ключове, ключалки..." например. Сега "Консултации" се раздроби на още повече раздели. Не всеки е със съответните технически познания и ще има много теми, пуснати в грешни раздели. Може и да греша, но специално аз предпочитам "Консултации" да е окрупнен. Все пак вие решавате, а ние потребителите ще се съобразим.
                Проблемите които ни накараха да разделим консултации бяха следните:1. беше само един раздел с име консултации - объркващо е и в него се пускат теми свързани примерно с електрооборудването.2. потребители нарочно пускат темите си в него за да се видят от повече хора пренебрегвайки останалите категории.3.поради голямото писане само в един раздел се оказва че тема пусната сутринта до вечерта е на втора страница и е скрита за повечето потребители. така питащия остава без отговор.4. всички погрешно пуснати теми се местят от модераторския екип по правилните места. нормално е да има пропуски но след първта помяна която засегна само името броят на постовете в грешен раздел понамамля.Все пак няма а се отиде на много строго профилиране. За да може дори неспециалист да намери верният раздел в който да си пусне въпроса.

                Коментар

                Working...
                X