Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам грозде за вино.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам грозде за вино.

    Колеги, ще ми се в неделя, 29-ти, минавайки по маршрута Хасково, Пловдив, София да наметкам във Фиатката около 100-150 кг. мерло или мавруд. Пък може и сира. Или 50/50 кабарне+широка мелнишка или някой друг червен винен сорт.Както и 100-120 кг. бяло грозде винен сорт. Не пиша сорта, понеже знам, че е малко късно вече.Разбира се, мога да се отклоня малко от маршрута, но не ме пращайте чак на морето или в Петрич, примерно.Връзки с мен на лични и на 0889_51_41_55.Лъчезар
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    #2
    Има едно село извинявам се ГРАд ВЕТРЕН! :D Та на входа има борса за грозде поне 50сетина производители. Втори вариант минаваш по пътя Пловдив/Пазарджик и същата процедура но мисля че е само Памид.

    Коментар


      #3
      Благодаря, колега qnisZ. Ще го имам това впредвид. Благодаря, че се отзова.
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        #4
        отклони се малко в посока велинград не ги помня селата виноградец маи имаше 1 но по маршрута е пълно с лозя и хората продават

        Коментар


          #5
          То и аз вчера се позачудих като видях темата. По законни и незаконни тържища се продават тонове грозде, а колегата тръгнал да търси във форума. Макар че наистина малко е закъснял. Тя ракията вече започна да става . И да, в пазарджишко най-много грозде може да се намери в септемврийския регион, както и по пътя Пловдив-Пазарджик. И още нещо - пишеш, че ще го натовариш на фиата. Ако нямаш ремарке, ще оплескаш всичко в багажника с това грозде. Имай го предвид .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Колеги, пиша пак в темата си с ясното съзнание, че нарушавам правилата на Форума ни. Снощи просто не съобразих в кой раздел съм, но сега... Надявам се да не бъда санкциониран.Та, пуснах темата с желанието някой производител да се обади. Търговци и тържища много. Знам това. Както виждате, аз съм дребна риба и работя с малки количества. НО, знам какво искам и за това искам да платя. Миналата година "търговката" от снимката ме удари с 30 % в кантара. Да ви прилича на производител?А за Фиатката..., ами тя е работна кола и кара каквото се наложи. И вар и цимент кара, ако трябва. Но иначе, благодаря за съветите. Ще се съобразя с тях и без грозде няма да се връщам. Това е повече от сигурно.
            Прикачени файлове
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар


              #7
              идва ти далечко но в Видин е пълно с грозде на пазара и цените падат понеже много хора продават далечко е от там от където искаш но се пак е информация
              Fabbrica Italiana Automobili Torino
              F I A T - BraVo 2.0 20V HGT 97
              F I A T - Uno 0.9 85 500 000 km dvg железо! Вече с 1050 кубика Abarth 70 hp
              F I A T - CoUpe 2.0 16V LE Style

              Коментар

              Working...
              X