Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам AirSoft оръжие

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам AirSoft оръжие

    Електрическа карабина М15А1 пълно копие на американската версия, стреля с 12 мм-ви топчета, има опция за авоматична и полуавтоматична стрелба и згъваем приклад, пълнителя побира 40 топчета, в комплекта има 1 пълнител, дот бързомер, фенер който се прикрепя към цевта, ръкохватка която също може да се слага или маха, заглушител (не е истинки само променя визията), зарядно за батерията на карабината и предпазни очила. ВНИМАНИЕ: карабината е предназначена за тренировка или забавление, може да нанесе сериозни наранявания по тялото и най-вече главата и очите, да не се ползва от малки деца! Ако има жвлаещи телефона ми е 0885620255. Продуктът е нов, изпробван и стреля идеално без грешка Цената му е 120лв намалена от 175 лв.

    #2
    блаистика и още нещо

    Залагам си едното око пред карабината и съм спокоен че няма да ме улучи След това аз ще стрялм с въздушния ми пистолет с чашки
    Пешеходец съм, нямам кола, нямам книжка.

    Коментар


      #3
      Re: блаистика и още нещо

      Залагам си едното око пред карабината и съм спокоен че няма да ме улучи След това аз ще стрялм с въздушния ми пистолет с чашкиАми да пробваме тогава но не очаквай от мен да викам линейка

      Коментар

      Working...
      X