Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Андроид таблет 8" PIPO S2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Андроид таблет 8" PIPO S2

    продава се горепосочения таблет.Модела е PIPO S2Android 4.1.1. Ъпдейтван е с последната ревизия от производителя.CPUто е може би най-сполучливото китайско до момента RK3066централен процесор: 2 ядра x 1.6Ghzвидео: 4 ядра x 395Mhzекран: 8" TFT 1024х768, капацитивен 5 точков мултитъч.RАМ: 1Gbвътрешна памет: 16Gb.Wifi + Bluetooth.Стандартно USBбатерия според производителя е 5000mAh, не знам дали е толкова, но ако се рови из интернет с него може би ще изкара около 8-9 часа според моите наблюдения до момента.Не съм го пробвал,но според клиповете в Тубата работи с почти всички USB 3G модеми.Таблета е на 2 седмици. Поръчвал съм го за мен, но се оказа че GPS-а ми липсва и за това го продавам. Иначе е стабилно сглобен и на визия го докарва, на живо е по-симпатичен от снимките по сайтовете. Не грее при работа. Обхвата на wifi-то е много добър, както и на блутуда. 3D игрите хвърчат, както и 1080p филмите. Сайтовете също вървят страхотно. На снимката на предния дисплей петънцата са мехурчетата хванати от фабричното фолио което още си стои. Отлаво голямото е почнало да се отлепва мъничко фолиото. Към него давам и преди 2 дни пристигналия скрийнпротектор. Незалепван! Естествено го давам и с всичките му аксесоари с които дойде. Батерията съм я зареждал според всички правила за да и започне същинския живот подобаващо и да не си замине без време.Има две камери, но незнайно защо предната не успях да я пусна със фабричните приложения. Най-вероятно в следващата ревизия на андроида от проиводителя ще добавят някой софтуер и ще го коригират. Качеството на задната камера е задоволтелно.за повече подробности ето 1-2 линка:http://www.pipo.com.cn/product.php?i...c0Цената е 230лв. (това е с платено за освобождаване от митница) Почти за толкова ми пристигна от Китай. Не ми се иска да играя игричките с пускане на по-висока цена и сваляне в последствие. Това е крайната цена и за по-малко няма да го дам. Все пак и аксесоар съм му купвал. Най-много да му платя на някой транспорта ако държи да ходи до провинцията, но не повече. Или да сваля на някой софианец 1 двулитровка безалкохолно за да не се чувсват дискриминирани съгражданите Все пак е чисто нов и съм го тествал обстойно, перфекен избор за някой на който не му се рискува да поръчва тепърва от другарите китайци и да го чака месец като мен. Знам, че не е много търговско ама все пак , който ми цени искреноста няма да му е проблем точно това.Намира се в София но ако някой много държи може да го пратя и по куриер но ме притеснява как ще го третират.За контакти тука на ЛС, ewing@abv.bg, skype: jj_ewingили 0896613406.
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Продаден!Мерси!
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар

    Working...
    X