Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си котарака персиец уникат СПЕШНО 0885214698

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си котарака персиец уникат СПЕШНО 0885214698

    Колеги продавам си котарака а той е персиец(истинска чинчила) купен е пролетта, на 8-месеца е причината поради която искам да го дам е че новата ми жена не го ще иска, караме да го скопявам а е грехота този красавец да бъде скопен, купен е от лицензиран развъдник в гр Бургас от рускинята не и помня точно името но е доста извесна в този бранш. Храни се със твърда храна преди около месецец му е правена операция на очите който е запознат с тази порода е наясно че там им е проблемното место, особени грижи не ще от време на време му се почистват очите и ушите реше се по често да не се спластява и общо взето това са грижите му, чурка и ака в котешка тоалетна с изградени хидиени навици е . Не е агресивем много е любвеобилен давам го само ако се гледа в апартамент за дворна котка не става. Искам да го дам с/у сумата от 150лв точно колкото дадох за операцията а е купен за 400лв. Пускам и някоя друга снимка на котето малко е мръснен и не ресан ама така е все пак от няколко дни е на тавана. Котарака не е скопен и това е причината поради която го давам става и за разплод голям мераклия е да не види по мека дреха смятай кво ще прави ако види някоя мацана.казва се Томи и си знае името. Сега е колеги времето да направите коледен и подарък на вашето дете или половинка. Ако шефа сметне че тая тема не е за тук да е трие.СПЕШНО СПЕШНО СПЕШНО Намира се в стара загора
    Прикачени файлове
    торнадо777....

    #2
    Колега извинявай ,щом коригира твоя пост и аз така.....Дано му намерите по-любвеобилна ,,кака,,-знай че е рядко срещано положение да не обичаш такъв хубав Кот а да обичаш стопанина му.Успех!!!
    Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

    Коментар


      #3
      кроко61 написа:
      Колега извинявай ама направо не си добре-какво дране и щавене.............
      добре съм
      торнадо777....

      Коментар

      Working...
      X