Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Нокиа 700 пълен комплект плюс екстри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Нокиа 700 пълен комплект плюс екстри

    Продавам перфектна нокиа 700 . Под перфектна имам предвид, работа, инсталирани приложения, ъпдейти. Нокиата е ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ + няколко допълнителни неща ОРИГИНАЛНИ. Външен вид - бяла, само една драскотина отзад има, и ръбчетата на телефона са леееко почернели от калъфчето. Комплекта включва: 1. Зарядно - оригинално (дългия кабел) 2. Слушалки (хендсфрии) + модулчето за управление на мюзик плейъра, което съм си купувал допълнително - не се включва в комплектапо магазините 3. Дата кабел - дълъг 4. Кутия и книжки 5. кожен калъф 6. мемори карта 8 гигабайта (също не се продава в магазина заедно с комплекта) 7. ТВ кабел ( също купуван допълнително, не се включва в магазинския комплект) 8. Блутут хендсфрии, заедно със зарядно към него ( аз лично не съм го ползвал никога) Напълно БЕЗПЛАТНА навигация за България, Фирмуера е последен ъпдейт - BELLE FP2 .... Full HD 30 fps Фирмуера е хакнат, изчистен от всякакви ненужни фаилове. Инсталирани са всички нужни приложения, скайп, вайбър, уатсъп, скайдрайв - при снимане, автоматично качва снимката в акаунта ви в скайдрайв, записва телефонните разговори и ред други. Фирмуера е правен по мои изисквания от симбиан модератори и мен. Няма лагове, бъгове, рестарти и така нататък. Работи наистина перфектно и батерията му държи по 40-50 часа при мен с пуснати постоянно в бекграунд - скайдрайв, уайърлес, total recall, viber.Цената може да бъде коментирана в зависимост от : Без ТВ кабела -230 лева Окомплектовката от магазина - 210 лева (без мемори картата, модула на слушалките) Цената от 250 лева се сдоби с нов бонус - Втора мемори карта - 8 гигабайта плюс пластмаската, в която влиза микро СД-то и става макро СД, не му знам името.. Бонус картата ще стои до 15-ти, след това отпада. Причината за продажбата е, че ще си купувам нокиа 808, този няма да ми трябва. Ц Е Н А : 250 лева Тел за връзка : 0877 24 84 14
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
    Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
    Opel Omega 2000- на батко стария кон
Working...
X