Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: 3 различни тениски с яка, размер XL

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: 3 различни тениски с яка, размер XL

    Продавам няколко тениски, които купих от Спортсдайрект, но размерът, който уж трябваше да ми става, се оказа по-голям и ми стоят малко като парашут. Бих казал, че са един размер по-големи, отколкото бих носил. Казвам го, ако някой ме е виждал и знае горе долу как изглеждам, за да прецени дали носи моя размер или по-голям. На височина са ми добре, но определено са за по-едър човек от мен.Печалба не търся, обявявам цена, която е доставната плюс цената за доставка до мен. Ето и тениските, повтарям, че всички са размер XL, а утре ще кача и точни размери и актуални снимки, защото сега не са у мен:Ако някой иска да ги види в сайта, давам кода, защото линк е против правилата на форума!============/ / / / / / / /Модел 1, Everlast, код 546040, 65% полиестер / 35% памук, цена на закупуване - 6 евро, продавам я за 12.80 лв.:/ / / / / / / /============/ / / / / / / /Модел 2, Dunlop, код 361453, 65% полиестер / 35% памук, цена на закупуване - 7.20 евро (в момента на сайта е 6 евро), продавам я за 15.30 лв.:/ / / / / / / /============/ / / / / / / /Модел 3, Dunlop, код 361454, 100% полиестер, цена на закупуване - 9 евро, продавам я за 18.90 лв.:/ / / / / / / /============Има и четвърти модел, но тя не е моя. Може би ще я добавя утре и нея. Кодът и по принцип е 546041============За София (отвътре на околовръстния път) - безплатна доставка от мен, за извън София - доставка по избран от купувача начин. Транспортната такса се поема от купувача. В определени градове е възможно безплатна доставка чрез мой човек, питайте допълнително за кои град е възможно.Ако някой си хареса и трите накуп - общата им цена ще е точно 40 лв.За контакт с мен - ЛС. Всякакви коментари на цените са недопустими, моля!
Working...
X