Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изкупувам електронна скрап

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изкупувам електронна скрап

    Купувам стари компютърни компоненти без значение дали работят. Важното е да са стари и непотребни. Стари платки от телефони или цели телефони пак непотребни...стара руска електроника....пишете на лични за договорка за цена
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Веднага мога да ти продам едно CD-ROM устройство и едно DVD+/-RW (DL) устройство. И двете са с IDE интерфейс, ако има значение. Понеже CD-то е повредено и изобщо не искаше да чете (свалено е от компютър Дел, купен втора употреба от Квант), ще ти го дам за 1.50. Обаче ДВД-то имаше проблем със записа върху двуслойни дискове, иначе останалото си му работеше допреди да го сваля от компютъра, затова му търся поне 3.50. Lite On му е марката. И двете са със здрава механика, ако има значение. Двете заедно ги давам за 4 лева в брой или 1.50 веднага, плюс 3 вноски х 1 лев на изплащане за 3 месеца. Ако ти върши работа, пиши ми ЛС, защото може и да не видя отговора, ако е в темата.

    Коментар


      #3
      Имам два стари компира - работещи. Нюлет Палард мисля бяха - маркови. С по 256рам и 4гб хардове. И сд има единия. Качил съм на единия ХР ама много се влачи завалията. Снимки мога да пратя утре. И монитор имам, тръбен работи и то добре.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар

      Working...
      X