Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам радар детектор Whistler-Xtr 475

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам радар детектор Whistler-Xtr 475

    Здравейте продавам си радар детектора,който е ползван около 2 3 месеца почти без следи от употреба .Надявам се знаете ,че това е една от водещите марки в производството на радар детектори ето и повече информация за самият радар http://www.buy.com/prod/whistler-xtr...211427047.html .Радара идва с зарядно за кола и тези лепенки към ,който се хваща радара за стъклото на автомобила.Накратко и няколко думи като екстри на самият радар:Модификация само на сити моуд,което ще рече ограничаване на повечето фалшиви сигнали ако карате повече градско,Highway mode-Абсолютно всички честоти са вкл в този режим x,k,ka,laser.Има и компас,който ви показва в каква посока се движите,Гласови команди,и доста други ,които няма нужда да изброявам в сайта ,който съм дал ги пише ,но все пак ако някой има въпроси може да ме попита няма проблем.От опит казвам ,че засича полицейски радари от 1-2 км разстояние, Мобилните камери ,които напоследък доста нашумяха ги лови от близо 50 100 м разстояние.За контакти с мен:Тел: 0888134606 Благовест Георгиевskype : blagovest-georgievМоже и на лични ,но за по бързо и сигурно на телефона.Цена :90 лв
    Прикачени файлове

    #2
    Продаден !

    Коментар

    Working...
    X