Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Усилвател Thunder-2135 (360w[RMS])

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Усилвател Thunder-2135 (360w[RMS])

    Здравейте продавам по-горе споменатия в заглавието усилвател, които е с мощност съответно 350w в моно режим или 2x135w в стерео режима. Усилвателя е добре познат на повечето хора като съотношение цена/качество мисля, че даже няма еквивалент и като цяло е доста добър. Лично аз съм много доволен, оплакваня нямам никакви, даже грам не искам да го продавам, но просто се налага за жалост. Иначе усилвателя се продава за град София, по конкретно се намира в кв. Студентски Град - може да се види, да се чуе на място, да се пробва дори в друг автомобил няма никакви проблеми. Снимката по-доло е реална от преди 1 ден и това е като цяло. Телефон за контакти 0894298636, Лице за контакт - Митко. Цената е 70лв ^^
    Прикачени файлове
    Ако има нещо което отличава тунинг маниака от обикновенния човек, то това е желанието му да сътвори нещо съваршенно.!

    #2
    Koлеги Нова Цена 60лв . . ! Направо подарък..!
    Ако има нещо което отличава тунинг маниака от обикновенния човек, то това е желанието му да сътвори нещо съваршенно.!

    Коментар


      #3
      Up
      Ако има нещо което отличава тунинг маниака от обикновенния човек, то това е желанието му да сътвори нещо съваршенно.!

      Коментар


        #4
        Ако има нещо което отличава тунинг маниака от обикновенния човек, то това е желанието му да сътвори нещо съваршенно.!

        Коментар

        Working...
        X