Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно се подарява мъжко хъски!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно се подарява мъжко хъски!

    Колеги, около нас движи едно хубаво мъжко хъски на максимум 2 години. Със светли очи е.Подозирам, че някой галфон го е изхвърлил на улицата защото обикаляло от 1-2 седмици.Голям е красавец и има много добър нрав. Вчера цял следобед сме го мачкали с племенничетата и явно му харесваше Намира се в гр. Луковит, ако някой го иска ще го прибера вкъщи и мога да го задържа до края на седмицата.Евентуално в Неделя мога да го закарам и до Плевен, но не гарантирам за това.Ето една илюстративна снимка, мога да направя и реални но вероятно чак довечера.[/img]
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Все пак каква е вероятноста да се е загубило и собствениците да си го търсят?
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      Града е супер малък и за 2 седмици да не си намериш кучето ми се струва невъзможно.Според мен някой умишлено го е "стоварил" към нашия квартал.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        M5kov написа:
        Града е супер малък и за 2 седмици да не си намериш кучето ми се струва невъзможно.Според мен някой умишлено го е "стоварил" към нашия квартал.
        На мен ми се е връщало откраднато куче след месеци... Та не знам - едва ли се е изгубило.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Възможно е, знам ли, но ми е малко кофти за животинката.2 седмици да спи по тротоарите, пък и никой не я е крил, да кажеш, че са я търсили и не е намерена.Довечера ще разпитам кварталните баби дали знаят нещо.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Съветвам те да пуснеш снимките му в животинските форуми. Накой ако си го е изгубил е доста вероятно да следи темите! Ако имаш къде да го гледаш 1 седмица - най добре го прибери за да не се напълни с бълхи и други гадини! Ако не му намериш стопани, може да звъннеш в някоя ветеринарна клиника! Те обикновенно им намират бързо нови стопани!
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #7
              Пуснал съм насам натам, че го има пък ще видим.
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Браво, похвално е че с се захванал да помогнеш на гадинката.Със сигурност не е лоша идея да пробваш по форумите за животни.
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  #9
                  Колеги, по последна информация, животинката е собственост на едно ромско семейство, което живее през 2 улици от нас...От две седмици били отишли на някъде и пуснали кучето да се оправя само докато ги няма...Малко съм объркан, но смятам, че за него ще е по-добре някой друг да го вземе, но варианта да го прибера вкъщи отпада, за да не навлеча бели на родителите ми.Ето една снимка на животинката:https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...00567920_n.jpg
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар

                  Working...
                  X