Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

усилвател за Wifi

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    усилвател за Wifi

    Wireless adapter чрез който можете да "ловите" и по-отдалечени мрежи.Има диск с драйвъри, който също така е и livecd с програмки за разбиванена пароли SmileЕто и 2 скрииншота от това какво "вижда" лаптопа с неговата си картаи какво се получава след включването на адаптера:http://postimage.org/gallery/isg8low/Работи на "G" стандарта, поддържа от win98se до виста и 7-ца, също такаи мак и линукс.Адаптера е снабден с 6 децибелова антена.За контакти: 0889201729 или 0878592206Цена 39лв.

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          дай реални снимки на WiFi-to а тея снимки какво вижда лаптопа и с тая антена сме ги виждали доста из нета
          Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
          Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
          Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  WRS написа:
                  дай реални снимки на WiFi-to а тея снимки какво вижда лаптопа и с тая антена сме ги виждали доста из нета
                  по-принцип имам и аз подобна и като я извадя на прозореца хваща доста повече мрежи и с по-голям обхват ,но програмата за пароли не върши работа.единствено ако намериш free wifi си ползваш

                  Коментар


                    #10
                    punto_2 и аз имам подобна антена знам за какво става въпрос но точно тея снимки са еднакви за едни и същи антени а те са доста разновидности продавача поне да беше качил реални снимки на антената да се види насочена ли е не е ли колко dB е антената
                    Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
                    Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
                    Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте.По принцип ако се използва USB удължител и поне се постави на малко по-високо и се подобрява "обхвата".Иначе ето 2 снимки:http://i41.tinypic.com/2da1474.jpght...нтената е 6 децибела.А за разбиването на пароли зависи кой колко сложна парола си е качил.Също така сравнително лесно се разбиват ако е с wep....Но найстина при такава мощна антена се увеличава и вероятността да имасвободни мрежи

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X