Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам НОВА игрова конзола XBOX360 CONSOLE ARCADE 4GB

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам НОВА игрова конзола XBOX360 CONSOLE ARCADE 4GB

    Конзолата е чисто нова в кутията и не е ползвана изобщо!С гаранционна карта!Цена 280 лвhttp://www.technomarket.bg/products/...ole-arcade-4gb

    #2

    Коментар


      #3
      нова цена 260лв

      Коментар


        #4
        250

        Коментар


          #5
          Последна цена - 200 лв. В случай, че не си я хареса някой ще я подаря на някой дом за деца в неравностойно положение.....

          Коментар


            #6
            цената е наполовина, а конзолата е чисто нова...... :D

            Коментар


              #7
              Мога ли да попитам защо я продаваш и то на 50% от цената при положение , че е още в гаранция? не че е моя работа де но все пак аз лично доста се замислям! Иначе съм готов да я взема стига да е изправна.
              Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
              Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

              Коментар


                #8
                Продавам я поради две причини колега: Имам нужда от париа също не съм фен и само ще ми седи и ще прашасва... затова. Купих си телевизор преди време и ми я подариха като промоционален пакет (има си и фактура за покупката).

                Коментар


                  #9
                  поради липса на интерес игровата конзола се сваля от продажба....ключ

                  Коментар

                  Working...
                  X