Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам касетофон и ченджър JVC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам касетофон и ченджър JVC

    Вече намерих музиката за буса си!Едно китайче, четящо от карта и флашка!Затова пускам това което мислех да слагам в буса!Каетофон и 2 ченджъра!Със синия ченджър не успях да го подкарам,примърдва касетата с дисковете и дотам,не излиза нищо на дисплея като натисна копчето за управление на ченджъра!За другия,освен ченчовия кабел, трябва и захранващ кабел! Не намерих захранващ кабел и незнам как е положението там!Инак касетофона си бачка,имам и кабела за връзка със ченджъра!3тия ченджър е подарък!Отделно давам и още едно JVC с ченджър контрол,но като му вадих буксата и се стопи една пътечка!Това са касетофона и ченджърите!А това е с изгорялата пътечка,същото е но е касетофон!Намират се в РадневоБартер за аларма с машинките ,16.5см колонки ,или елипси!Цена-49лв08887996420897036446
    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

    #2
    Ето го и другото плеърче!Бях го дал на сервиз да го оправят , и ми казаха ,че ремонта може и 30лв да е!Отказах се, но то остана в сервиза , и като отидох да го взема беше оправен-20лв му беше ремонта!Така че вече имаме 2 касетофона и 2 ченджъра!всичко комплект,без черния ченджър-той е подарен-70лвПоотделно:Тоя касетофон с ченджър по избор-40лв+кабела!С тоя касетофон и ченджър по избор ,без кабел-30лв, ако искате и кабела +5лв!Кабела е само един!БАРТЕРИ! Колонки 16.5 см или аларма !!!
    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

    Коментар

    Working...
    X