Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Таванска разпродажба!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Таванска разпродажба!

    Колеги понеже направих пролетно почистване на тавана и изкочоха някой неща който на мен не са ми от полза,но на някой надявам се може да използва.Пращам всичко по еконт или на място.Цените са символични.Ето ги и нещата.1.WI-FI USB адаптер марка CANYON модел CNP-WF518.Адапторчето почти не е ползвано,работи си отлично имам и диск с драйвери към него и ако се разровя ще намеря и кутийката.--Цена 10лв2.Бас туба за говорител 12".Така и не стигна до използване.--Цена 15лв3.Ps волан с педали марка Saitek R4 който не помня кога съм копувал може би преди 5-6г.Воланчето си работи но не е на USB а на старите букси.--Цена 10лв4.3бр оригинални тасове Рено който съм свалил от лагуната понеже единия го загубих.--Цена 10лв5.Стари зимни гуми Debica185/65/14 който предния собственик явно беше ползвал за за всесезонни.Предполагам стават за летни гуми,имат грайфер 3мм поне,нямат балони и дефекти по тях.--Цена 15 за бр.Снимки може да погледнете тук:http://larito87.snimka.bg/other/tavan.665674.26За контакти:Лъчо тел.0895350443Нещата се намират в Плевен.

    #2
    Нова цена за гумите по 10лв/бр.

    Коментар


      #3
      2.Бас туба за говорител 12".Така и не стигна до използване.--Цена 15лв Нова цена 10лв

      Коментар


        #4
        2.Бас туба за говорител 12".Така и не стигна до използване.--Цена 15лв Нова цена 10лв

        Коментар


          #5
          1.WI-FI USB адаптер марка CANYON модел CNP-WF518.Адапторчето почти не е ползвано,работи си отлично имам и диск с драйвери към него и ако се разровя ще намеря и кутийката.--Цена 10лв2.Бас туба за говорител 12".Така и не стигна до използване.--Цена 15лв продадена3.Ps волан с педали марка Saitek R4 който не помня кога съм копувал може би преди 5-6г.Воланчето си работи но не е на USB а на старите букси.--Цена 10лв4.3бр оригинални тасове Рено който съм свалил от лагуната понеже единия го загубих.--Цена 10лв-Продадени5.Стари зимни гуми Debica185/65/14 който предния собственик явно беше ползвал за за всесезонни.Предполагам стават за летни гуми,имат грайфер 3мм поне,нямат балони и дефекти по тях.--Цена 15 за бр.Нова цена за гумите по 10лв/бр.

          Коментар


            #6
            Останаха гумикте и WI-Fi Адаптерчето другото е продадено.

            Коментар

            Working...
            X