Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам диапроектор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам диапроектор

    Купувам диапроектор от старите български Пионер 1 произвеждани в Панагюрище. Да няма липсващи части и да работи безупречно. Бих изкупил и филмчета за диапроектора, детски приказки. Връзка в тази тема или на лични.

    #2
    имам два работещи но са руски и са с лента а не с диапозитиви но мисля че можеше да им се слатага и диапозитиви
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      По принцип търся конкретно този модел, защото става дума за носталгична покупка . Ето такаизглеждаНа това отгоре се зарежда ролката с филмчето и ръчно с една врътка се превърта до следвашия кадър. В кутийките са филчетата. Не съм сигурен че може да показва диапозитиви. Можеш ли да пуснеш една снимка на твоите и ориентировъчна цена? Благодаря.

      Коментар


        #4
        абсолютно същите са, два единия този цвят, а другия е сиво - кафяв и може да се сложи диапозитив
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Ами значи остава да пуснеш актуални снимки и цени. Филмчета имаш ли?

          Коментар


            #6
            Какво стана с тази тема?И аз имам интерес към тези апарати.Имам един подобен ,но съм му загубил лупата отпред на фокуса.Помня ,че беше двойно изпъкнала дали ще намеря същата?
            Прикачени файлове
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аз намерих и като твоя, и като онзи който съм пуснал снимка. Направи ми впечатление че твоя прави много по-малка картинка като размер спрямо другия. За съжаление детето не прояви никакъв интерес на този етап, така че скатах апаратите за след някоя година, но малко се съмнявам да се появи интерес...Из продавалника има един два дето се търкалят за продаване. В Русия пък продават модерни и сума ти приказки за всякакви възрасти. Явно там си е голяма мания. Нещо като 200лв си спомням че са там.

              Коментар

              Working...
              X