Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам НОВ Sony Ericsson TXT Pro -НОВ- 160лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам НОВ Sony Ericsson TXT Pro -НОВ- 160лв.

    Продавам ЧИСТО НОВ SonyEricsson TXT Pro 2011г.. Тела си го купих за коледен подарък на 21 ви декември. ТОест на 7 дена ползване. Няма и 10минути разговори. НЯМА следи от употреба. Чисто нов си е. С 2годишна гаранция, закупен от Vivacom.Продавам го защото колкото и да ми се искаше да "вляза в крак с модата" чрез покупката на телефон с тъч скрийн, това явно няма как да стане. Самата работа ме изнервя супер много, а и НЕ мога да го ползвам когато съм с ръкавици:guns:...Другата причина, е че аз съм ползвал 6-7години Сони, а това телефонче в управлението му няма нищо СониЕриксонско...всичко мяза и е като на андроид, само че не е?!?Аз го купих защото видях, че е без ОС и мислех, че ще е като другото ми Сони, а то всъщност е с управление като на андроид на другите сонита от този клас....Изобщо много съжалявам:chair:...Купих го от Виваком с договор:chair:ХУбавото е големия дисплей и наистина уникално добрата клавиатура...Има и хубав браузър-страницата на алфа ромео е в "любими", така че няма да я настройвата.Телефона няма никакви забележки. Нито с работата, нито външни. Перфектен.Бартери приемам за СониЕриксон и то C901, C902,К810и и някакъв такъв НОРМАЛЕН тип СониБез НОКИИ и без телефони с Операционни системиhttp://www.mobilebulgaria.com/mobile...xt-proТела е в София. Пращам и с Еконт с "виж и пробвай преди да платиш" Цема: 160лв.0 888 578 021- Венци...след 17.30часа, като покрай почивните дни покрай нова година, може да ме търсите по всяко време.СНИМКИ:http://imageshack.us/g/809/dsc04618k.jpg/

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    #2
    Пробвано, телефона НЕ е кодиран Днес го завих и прибрах грижовно. Няма да го ползвам и ще чака новия си собственик :D

    Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
    Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
    Добло 02' 1.9 D- ех
    Добло 06' 1.3 Mjet -ех

    Коментар


      #3
      ПРОДАДЕН за желаната сума

      Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
      Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
      Добло 02' 1.9 D- ех
      Добло 06' 1.3 Mjet -ех

      Коментар

      Working...
      X