Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам гуми + джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам гуми + джанти

    Размер 195/55/15Продавам джанти + гуми ( летни) - може и по отделно.Цена заедно - 300 лв.Отделно - гуми 280 лв.Джанти (универсални) - 150лв.Гумите са ползвани едно лято.Джантите има забележки(виждат се на снимките).Може бартер за 185/60/14p.s.:Може коментар на стената за джантите http://www.album.bg/stavri5/[img][/img]

    #2
    Колега карам алфа 166 тези джанти дали ще ми станат 1во и 2ро може ли да я видим тази джанта и от пред защото от снимките добих представа че е 5-толъчка и нищо повече даже и размер няма
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    Коментар


      #3
      azsumpolud написа:
      Колега карам алфа 166 тези джанти дали ще ми станат 1во и 2ро може ли да я видим тази джанта и от пред защото от снимките добих представа че е 5-толъчка и нищо повече даже и размер няма
      за такава снимка ли попита колега или съм разбрал грешно,иначе трябва да попитам дали стават за алфа

      Коментар


        #4
        Колеги джантите не са заварявани или кривени.15ки са,най-добре ще е ако някой има интерес да е от София,защото ще може и да ги види,но няма проблем ако трябва ще пращам по еконт гумите са много запазени,ако някой иска още снимки да казва,ще снимам и ще качвам гумите са много запазени

        Коментар


          #5
          гуми 250 лв,джанти 140лв

          Коментар


            #6
            .

            Би ли казал какво е между болтовото разстояние,ЕТ и централен отвор?

            Коментар


              #7
              съжалявам колеги,че занемарих темата.Предлагам коментар на цената,очаквам предложенията ви просто няма да мога да ви дам размери на междуболтово разстояние,понеже гумите съм ги дал за продан,защото шанса е много по-голям да ги видят там,но ако се стигне до продажба няма проблем отиваме и ги гледаме карани са на Голф и ауди стават и за мицубиши,станаха и на моя фиат бартери,всякакви предложения

              Коментар


                #8
                нова цена на гумите (ако някой иска само тях) 240 за 4 бр.

                Коментар


                  #9
                  гумите стават също и за алфа и пасат

                  Коментар


                    #10
                    up

                    Коментар


                      #11
                      Продадени,може да заключите темата )

                      Коментар

                      Working...
                      X