Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам GSM Sony Ericsson Aino u10i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам GSM Sony Ericsson Aino u10i

    Продавам Sony Ericsson Aino u10iМобиле България за телефона - http://www.mobilebulgaria.com/mobile...Ползвам телефона от 5 месеца.Купих го чисто нов от Испания, но гаранция няма. Работи с всички оператори. Телефона е в прекрасно състояние, батерията му се справя прекрасно, нямам оплаквания от него, но при наличието на Галакси Ес2 нямам нужда от него.Поддържа Джава приложения, има вграден Джи Пи Ес. Джава версията на Опера - та работи прекрасно. От Сони Ериксон са решили само при медиините приложения да е активен тач скрина, което се оказа доста удобно. Когато пиша СМС или нещо подобно си ползвам физическата клавиатурка, а когато се занимавам със снимки, музики и т.н. тач скрийна се включва. Операта като Джава приложение бачка супер с тач скрийна.Телефона поддържа безжичен интернет.8 мега пикселовата камера прави супер снимки, доста бързо работи като за толкова сериозна камера.Телефона върви с кутиика, оригинални зарядно, Дейта кабел, хендсфрии. Картата с памет мисля, че му беше 2ГБ, не се сещам в момента. Тя върви с ЮЕсБи стик и може да се използва и като флаш-ка, а и може да се товари със снимки, видео, музика и тн. без да се използва кабела, а директно като външна памет.При наличието на евентуален интерес довечера бих могъл да го снимам.Много се чудих каква да е цената, която да му определя, според mobilebulgaria.com 320 лв е една подходяща цена. При наличие на сериозен интерес цената винаги може да се предоговори.Ако имате желание ми пишете лично, мейл (nennormalnoto@abv.bg) или ми звъннете на 0886080051 или 0893677678 (Иван).
    Bravo 1,6 16V Малка моторна РЕЗАЧКА
Working...
X