Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някои части за SONY Ericsson

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някои части за SONY Ericsson

    Здравейте колеги! Телефона ми се счупи преди една година а беше нов,а бе да си сера на късмета :D Та телефона е SONY Ericsson K550i ,на който му сее уплел софтуера та от него продавам,оригиналните слушалки не са ползвани само са пробвани в магазина работят отлично! Другото ,което е за продан е оригиналното зарядно ,изпозвано естесвено но е като ново + нова резервна букса ,работи отлично !!!Батерията е оригиналната за SONY Ericsson 950mAh Li-Polymer 3.6V А последното е самият телефон, който е с уплетен софтуер за 60 лв. ще го оправят, но аз си купих нов телефон и не ми се занимава !!!1.слушалки-10лв2.зарядно +резервна букса -10лв3.батерия-7лв4.телефон-15лв(работи му всичко камера,дисплей,светкавица и др.)

    #2
    За връзка с мен тук или на скайп (pepsan_pl6) и снимков материал на скайп

    Коментар


      #3
      1.слушалки-9лв 2.зарядно +резервна букса -8лв 3.батерия-5лв 4.телефон-14лв(работи му всичко камера,дисплей,светкавица и др.)

      Коментар


        #4
        Как така телефона е с уплетен софтуер ,аму работи всичко?Давай цена за телефона с батерията и да ми го изпратиш по куриер.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          край на промоцията нови цени :1.слушалки-10лв 2.зарядно +резервна букса -10лв 3.батерия-8лв 4.телефон-15лв(работи му всичко камера,дисплей,светкавица и др.)

          Коментар


            #6
            телефон+батерия+оригинална кутия+книжка за 20лв Поотделно:1.слушалки-8лв 2.зарядно +резервна букса -5лв 3.батерия-5лв 4.телефон-15лв(работи му всичко камера,дисплей,светкавица и др.)

            Коментар


              #7
              Не мога да разбера 1,2,3 и 4 ли са 20 лв. или само посоченото в първото изречение?
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                промоция телефон+батерия+оригинална кутия+книжка+зарядно за 20 лв

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      всичко за 25 лв Който разбира тук се спира

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          промоция до края на месеца !!!! всичко за 20лв.Който разбира тук се спира!

                          Коментар


                            #14
                            промоция до края на месеца !!!! всичко за 20лв.Който разбира тук се спира!

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X