Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам къща с магазин, Варна с.Куманово

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам къща с магазин, Варна с.Куманово

    Хранителен магазин с двуетажна къща в с. Куманово на самият център и главен път! Напълно обзаведена и оборудвана къща на два етажа-РЗП 140кв.м., с голяма механа с камина,обзаведена в битов стил(възможно и за заведение); озеленен двор 200кв.; 50кв. магазинна част- напълно оборудван, действащ, разработен и много оборотен! На 8 км от центъра на Варна, достъпа до селото е от 2 главни пътя: през Каменар (от ВИК на горе) или през Кичево (пътя за Албена, Балчик). Всички комуникации: Интернет, два сателита Булсат и Виваком, тел. Магазина и къщата са с климатици!Имотът дава възможност и за развиване на селски туризъм.Селото се намира на 15 км.от курортите Албена,Златни пясъци и Константин и Елена.Телефон за контакт: 0885143349, 0897081297, 052 805-885Цена по договаряне!
    Прикачени файлове

    #2
    125.000^

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Own написа:
        125.000^
        С риск да ме накажат - тази цена беше интересна и/или вървежна преди 4 години. Сега - действителната цена е тази на която ще имаш сделка. А сделка можеш да очакваш на цени много под 100000 (сто хиляди) лева. Огледай се, ослушай се, криза е. Парите са скъпи - имотите -не. Защо? Защото ПРЕДЛОЖЕНИЯ за имоти - бол.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          На първо място се продава БИЗНЕС и като допълнение имот. Който може да смята ще си направи елементарна сметка. Цените съм ги "сверил". Благодаря за коментара.P.S Забравил съм да спомена в обявата, че бартери не ме интересуват!

          Коментар


            #6
            Own написа:
            На първо място се продава БИЗНЕС и като допълнение имот. Който може да смята ще си направи елементарна сметка. Цените съм ги "сверил". Благодаря за коментара.P.S Забравил съм да спомена в обявата, че бартери не ме интересуват!
            О да бе, то и Фое Мол за това става кметство, щот било Бизнес...Успех все пак, дано някой ти върже на цената. Оня ден до Кичево се продадоха 2 къщи по 100м2 + дворове от по 480м2 за общо 80 000 евра. Е, без бизнес
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Ще си взема бележка от коментара Ви. Благодаря!

              Коментар

              Working...
              X