Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Пиаджо Либерти / Piaggio Liberty 50

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Пиаджо Либерти / Piaggio Liberty 50

    Продавам Пиаджо Либерти / Piaggio Liberty 50 . Безупречно техническо състояние. Сменени всички консумативи, изпрани филтри. Аз съм първи собственик в БГ. Има съвсем леки забележки от употреба, виждат се от снимките. Няма падания или други интервенции. Два оригинални ключа + сервиз книжка. Каран е с масло Хускварна XP.Скутера е купен от мен на януари 2011 г и февруари регистриран, като мотопед в КАТ. Има чисто нова предна и задна гума Хайденау, всесезонни немски. Произведен 20.01.1999 г, а регистриран на 17.03.2000 г. Забележка - Скутера никога не е бил каран или експлоатиран от деца или хора без свидетелство за правоуправление на МПС. Спецификации на мотора: Двутактов двигател на Пиаджо с принудително възд. охлаждане. Рама ZAPC15000. Запалване: Стартер/ Манивела. Гуми 16’ки, Карбуратор 12’ка Вебер с автоматичен смукач, разход на гориво 2.8 л / 100 км. Бензин 95. Екстри - понеже 50 куб. версия на Либерти не се произвежда с осветление на заден номер, тук има такова, добавено от мен според изискванията на КАТ София. Забележки - Не се отваря малката жабка под кормилото! В детайли за поддръжката - Повечето неща са сменени, не защото се е налагало, а защото мога да си го позволя и споделям разбирането, че с подобно нещо от което ти зависи живота, компромиси не трябва да се правят : o Сменено масло в редуктора.o Сменена спирачна течност - давам остатъка - има за още 3 смениo Сменени предни наклатки, давам и старите в който има все още много живот.o Почистено гърне от нагар.o Нова свещ на 1300 км. Оригинална - закупена от scooter-center.como Сменени клапи на клаподържача с карбонови на Парма кит от scooter-center.com, на 980 км., давам и оригиналните - метални, които са без заблежки.o Филтър - гъба на МАЛОСИ от scooter-center.com. Давам и оригиналната гъба.o Задна централна пружина + 17 % от scooter-center.com, давам и оригиналната - без забележка е. o Ролки на 1400 км 6.75 грама от scooter-center.com. Давам и оригиналните с които взех мотора на 7.5 грама.o Ремък - оригинален на Пиаджо закупен от дилъра за България.o Нови гуми Хайденау - заводски размери закупени от Далко мотърс.o Ремъче на маслена помпа. Оригинално от scooter-center.com. Давам и старото, което е в добро състояние.o Тригълник на вариатора и лястовици на 1457 км. Нови оригинални на Пиаджо, закупени от дилъра за България. Старите са износени, но ги давам и тях.Снимки:Причина за продажбата - нуждата от по- мощно двуколесно превозно средство или кола с газова уредба. Не бързам и желая разумни оферти.ЦЕНА: 1200 лв Място: София Бартер: Възможен, но за по- мощен мотор /ендуро/ или за предпочитане, кола с газова уредба. Оферти на ЛС или телефон.Телефон: 08 83 30 07 16
    тралала

    #2
    ъп
    тралала

    Коментар


      #3
      tralala написа:
      ъп
      ъп жапката работи
      тралала

      Коментар

      Working...
      X