Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам малък хладилник-важи САМО ЗА СОФИЯ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам малък хладилник-важи САМО ЗА СОФИЯ!

    Търся да закупя малък по размери, евтин, работещ хладилник втора употреба. Обявата важи само за София. Хладилникът е за стая в студентско общежитие (затова искам да е малък) и трябва да се достави в Студентски град в края на този месец или началото на следващия. Като казвам малък по размери, все пак да не е малък колкото минибар.Ако имате нещо подходящо - пишете в темата или на ЛС.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    потърси в studentskigrad.com тъкмо ще е наблизо
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Разгледах го сайта. Наистина има обяви, включително и за хладилници по 70-80 лв. Но пък ако някой от форума иска да се отърве от вече ненужен, но работещ, стар хладилник, можем да си бъдем взаимно полезни.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Никой ли няма за продажба излишен хладилник? Побързайте, че аз си имам един излишен в Пазарджик, но няма с какво да го закарам до София. Но ако си купя комбито, което си харесах, ще си го закарам и те така .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          Ако не намериш може да измислим нещо със закараването на тоя дето го имаш като си идвам към Пазарджик
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #6
            Благодаря за предложението, оценявам го. Но превозването на стар хладилник крие известни рискове и предпочитам варианта да си го купя от София. Все си мисля, че ще се намери някой, който продава.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Последно повикване: плащам до 100-150 лв. ( в зависимост от състоянието) за работещ хладилник с компактни размери. Хладилникът трябва да се достави в Студентски град в събота.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Колега, щом даваш 150 лв за употребяван уред, то по-добре дай още 30-40 лв и си вземи нов хладилник с гаранция. В Техномаркета ги има доста. Ето един например - http://www.technomarket.bg/products/...5-refrigerator
                преди - TIPO
                сега - VOLVO XC60

                Коментар


                  #9
                  Наистина последно: хладилникът ми трябва утре. Работещ стар хладилник с компактни размери, това се търси.Ако не - другата седмица ще си натоваря моя в старото палио и ще го закарам в София.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Колега, моят до една седмица няма да ми трябва и може да се разберем нещо, купих го чисто нов преди 2 години от София, трябва да проверя дали не е в гаранция още, че не помня, но мисля, че 2 години беше и трябва да е изтекла... хладилникът работи перфектно и е на височина горе-долу колкото хладилник от тези старите МРАЗ. Намира се в 12ти блок, но мога да ти го докарам където трябва, кажи ако още ти трябва, за да видим дали ще се разберем нещо

                    Коментар


                      #11
                      kiler_4o написа:
                      Колега, моят до една седмица няма да ми трябва и може да се разберем нещо, купих го чисто нов преди 2 години от София, трябва да проверя дали не е в гаранция още, че не помня, но мисля, че 2 години беше и трябва да е изтекла... хладилникът работи перфектно и е на височина горе-долу колкото хладилник от тези старите МРАЗ. Намира се в 12ти блок, но мога да ти го докарам където трябва, кажи ако още ти трябва, за да видим дали ще се разберем нещо
                      Малко късно, но може и да стане далаверата . Вчера поръчах онлайн от сайта на техномаркет хладилника, предложен ми от dannybo. Но получих отговор на имейла, че е в ограничени количества и ще ме уведомят допълнително дали го имат в наличност. До ден-два ще знам дали ще го доставят. Ако с техномаркета работата не стане, ще ти пиша да се разберем за твоя хладилник .
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        #12
                        най-добре в скайп: kiler_4o или на л.с. Аз точно тези дни ще излизам на квартира (живот и здраве) и този хладилник няма да ми трябва...

                        Коментар


                          #13
                          Готово, купих хладилника на kiler_4o. Темата може да се заключи.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар

                          Working...
                          X