Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: много неща след разчистване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: много неща след разчистване

    След продължително разчистване открих, че има много неща, които не използвам и затова може да влезнат в употреба на някой колега.1.Индикаторен часовник( руски)-20 лв.2.малък флекс Блек енд Декер за смяна на ротор-20 лв.3.комплект стойки за подпиране на автомобил-30 лв.4.Бутилка за въгледвуокис-сребарна(трябва да и се смени крана защото е работила за последно като пожарогасител)- Вместимост мисля че беше 6 или 7 литра-цена 50 лв.5.някакъв кабел незнам за какво е дълаг е към 5или 6 м цена 10 лв.6.Винтоверт Еинхел двускоростен 18V с зарядно и две батерии и двете батерии са изтарбушени само кутииките са-цена 20 лв.7.Винтоверт Pro work 12V без зарядно в батериите има напрежение-цена 15 лв.8.Бутилка за кислород мисля че беше 4 л -цена 40 лв.9.Чисто нов безключов патронник цена -5лв.10.Двубутален компресор от камион с много добра компресия-цена 40 лв.11.уред за измерване на изправността на алтернатора и заредеността на акумулатора чисто нов е-цена 15 лв.12.Чисто нова стойка с трионче за рязане на плоскости под ъгъл-цена 15 лв.13.Машина за точково заваряване на никелови пластини и всякакъв вид тънка ламарина мисля че заваряваше до 0,8мм (става за изграждане на акумулаторни пакети в акумулаторните машини както и за други неща) Към нея давам и два месингови нестационарни електрода за по-свободно заваряване.-цена 70 лв.14.Захранваща станция чисто нова -цена 60 лв.15.Комплект 4 машини на Еинхел в кутиика.Машините са чисто нови.-цена 100 лв.16.Чисто нов крик 20 тона идеален за направа на хидравлична преса или за повдигане на тежкотоварни автомобили-цена 50 лв.17.Електрожен ПЗТК Т-160 заварявано е два пъти с него в кутиика с маска истинска българска машина от едно време-цена 300 лв.18.Голяма менгеме 30 или 40 кг било е счупено, но е заварено много добре с електрод за чугун и така ми служеше много години-цена 50 лв.19.Манометър стар български в кутиика-цена-13 лв.20.Лагерни гнезда с лагерите от някаква машина 4 бр 10лв/бр21.Диск за циркуляр на Райдер чисто нов-цена 5 лв.22.Някакъв пресостат- цена 20 лв.23.Червена перка от някакъв голям вентилатор-цена 7 лв. 24.Вентилатор на 220V от хладилна витрина-цена 15 лв.25.Мотор с някакъв редуктор( предавателното число се променя от с въртене на ръчката съответно в на ляво или на дясно) мотора е на 220V-цена 30 лв.26.Туба за гориво 20 л цена -25 лв.27.Виброшлаиф раидер нещо прекъсва и си променя оборотите -цена 10 лв.28.Виброшлаиф скил без плочката за шкурката -цена 20 лв.29.Флексче райдер за смяна на корона и пиньон-15 лв.30.Програматор за SI-Prog за програмиране на ЕЕPROM памет(закача се към COM-port)-цена 15 лв.31.Няколко платки които съм правил преди за Visa uniscan 1.83 C -25 лв/бр(чете грешки по К и Л линии)32.Няколко платки за Visa само за коли с К линии-цена 20 лв/бр33.Няколко платки за Tacho pro и VagCom- 30лв/бр.34.Програматор за чипове Моторола- цена 10 лв.35.Флексче Блек енд Декер 700W 115мм диск за смяна на ротор цена-20 лв.36.Обков за врати ( чисто нов) 4бр- цена 13лв/бр37.Кутия за компютар, без захранване( чисто нова)-цена 20 лв.38. Басов говорител 12
Working...
X