Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам handsfree на LG , соларно .. (договаряне)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам handsfree на LG , соларно .. (договаряне)

    Малко завъртяно ми е заглавието, но все пак..Продавам LG HFB-500.На кратко - устройството е на принципа на високоговорител.Свързва се с КАКЪВТО и да е телефон - Nokia , HTC , Samsung и прочие ..Абе, срам не срам ,ето копирам информацията от един сайт , дано помогне
    Solar Bluetooth Handsfree Car Kit LG HFB-500 Забравете Plug-in-зарядните устройства и се наслаждвайте назахранваното от слънчева енергия устройство Solar Bluetooth Car Kit. LG HFB-500 осигурява разговор е превъзходно качество благодарение на авангардна технология за премахване на "ехо" - ефекта и DSP заподтискане на шума. Възможно за свързване на повече от един телефон. Solar Emergency Charger - възможност да заредите вашия телефон. Спецификация: Размери: 94.3 x 50.4 x 14.4 mm Тегло: 72 g Цвят: черен Приблизително време за разговор: 16 часа Приблизителна време в режим готовност: 1,100 часа Bluetooth Ver 2.1 Подържани профили: HFP, HSP, GAP, SDAP Обхват: до 10 m Захранване: Li-Pol акумулаторна батерия Auto Power off - 3 min след липса на връзка с телефон от списъка с прикачени устройства Метод за зареждане: Solar или чрез куплунг LG 18pin Приблизителна време за зареждане: * чрез адаптор - 2 часа * solar - 33 часа Съдържание на комплекта * LG HFB-500 * Поставка за монтиране на стъкло * 12 V захранващ адаптер от куплунг за запалка * Кабел за зареждане на мобилен телефон * Кратко ръководство Продукт известен още и като HFB 500, HFB500
    Това което ще споделя с вас е , че от съдържанието в комплекта имам само устройството, зарядно за кола на 12V и кабел за зареждане на мобилен телефон. Липсва ми поставката за монтиране на стъкло..Цената която търся със сигурност няма да е между 65 и 99 лева (както е в интернет магазините)НЕ Е ИЗПОЛЗВАНО , няма си опаковка , запазено е ..Цената е по договаряне, дано се намерят желаещи Телефон за връзка - 0886954358 , Петър.Ако имате въпроси - питайте тук , или на лично
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..
Working...
X