Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Palm Tungsten E2 (джобен компютър) договаряне.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Palm Tungsten E2 (джобен компютър) договаряне.

    Здравейте на всички.Продавам Palm Tungsten E2.Не знам какви характеристики да излагам , за това директно оставям линк към някоя страничка с необходимата информация.http://www.gogo-bg.net/palm-tungsten-p-669.htmlМога само да кажа, че е в перфектно състояние, писалката му е на мястото , има отпред "капаче" (ако изобщо може да се каже така) което може да се маха и слага.Отделно имам кабел за свързване към компютър , зарядното (естествено)Абсолютно запазен, при интерес ще кача и снимки.За хората с наистина голям интерес (и бързина в цялото упражнение за продажбата) имам и 512 мегабайта меморикарта , марка LG , SD Memory Card.Ако има интерес имам няколко такива устройства.Цена : По Договаряне.Работя с Еконт.Ако имате въпроси и интереси, винаги можете да ме потърсите и на мобилния ми0886954358 , Петър.Ако имате въпроси - питайте [color=red:2808c22487]11. Задължително е упоменаването на цена в обявите в
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    #2
    Извинявам се. Нека не се счита като UP.Добавям ориентировъчна цена за която продадох едно от тези устройства.Едно такова е продадено, цената на която го продадох е 170 лева.Ако някой има интерес, цена на която продавам следващото е 140 лева.Ако някой има отново интерес и бързина в цялото упражнение може да коментираме цената Отново да кажа - в перфектно състояние са, с писалките, зарядни и кабели към компютър.Не съм сигурен дали някой форумец се е отзовал на обявата, но изключително бързо се разбрахме и се видяхме.Да си го ползва със здраве момчето и така
    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

    Коментар

    Working...
    X