Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 лаптопа изгодно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 лаптопа изгодно

    Здравейте модела на единият лаптоп Асер това отдолу са характеристиките му,цената е 570 лева като за сериозни ще има сериозен коментар пращам по еконт/спииди кой каквото иска а ако е от Пловдив идеално и за 2 мани гсм ми е 0895113391 или на собственика на лаптопите 0883301623 лаптопа е с уиндоус 7 до колкото знам има и гаранция с касова бележка просто на касовата има и един фотоапарат което не е проблем просто информацията да е пълна и да няма обърквания и недоволни за пълна информация на мтелският телефон в момента асера е в него момчето каза,че не е на зор защото е закупен лаптопа февруари и е имало реална експлоатация 1 месец няма драскотини има гаранция всичко си му е ок това го казвам в смисъл,че цената подлежи на коментар,но разумен Acer - Aspire 5542G/5542/5242/AMD Athlon II X2 processor, M320 (2.1 Ghz, 1MB L2 cache)ATI Radeon HD 4200 Graphics15.6’’ HD LED LCD4 GB Memory500GB HDDDVD Super Multi DL driveAcer Nplify 802.11b/g/nBluetooth 2.1 + EDRMulti in 1 card reader6 cell li ion batteryДругият модел е прекрасният подарък за жена дете или за важе джобно удобство:АСУС еепс 512рам харда не помня точно както и точният модел нека който знае как се води точно да напише ето и снимките аа и цената му е 185 лева Операционна система Windows XP П.С Сорри за снимките просто в другите форуми ми излиза така моля модераторите да ги поправят и предварително благодаря :П
Working...
X