Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Актуални листовки за психотест пред ДАИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Актуални листовки за психотест пред ДАИ

    Изпращам в цялата страна с наложен платеж (20 лева + доставка) ,актуални листовки за психотеста пред ДАИ ! Листовките са актуални за психотест "превоз на товари" и "превоз на пътници" Контакти : psiho_listovki@abv.bg

    #2
    Преди 3-4 години като карах психо теста за последно, тези листовки се състояха от 70-80 въпроса. Половината бяха от рода на :1.Когато си бил малък кой си обичал повече, майка ти или баща ти?!!!2.А в момента кой обичаш повече, майка ти или баща ти? Защо?и т.н Подобни бяха и другата камара с въпроси. Та ако са такива тези листовки и в момента кое струва 20 лв.?

    Коментар


      #3
      Не ,не знам как е било преди 3-4 години ,но листовките са със картинки логически и трябва да кажеш коя е следващата картинка като следваш определена логика това е , 50-60 такива картинки са ! а отделно в началото се започва с въпросите които ти каза! след това листовки,след това 2 минути машина и след това беседа със всеки от кандидатите

      Коментар


        #4
        качи снимки да ги видя

        Коментар


          #5
          За това едва ли ще можеш да се подготвиш, но и теста изобщо не е труден.Минах го преди няколко години, като вземах "С"-то.Освен въпросите извадиха едни стари книжки с фигурки и ти засичат време, елементарно е, само на машината стават издънки.Дай малко по смело

          Коментар


            #6
            от по смело,че накрая имам доста познати които се явяват по 3 пъти затова и аз реших да си ги имам листовките, след малко ще снимам едната страница и ще я пусна !

            Коментар


              #7
              ето тук качих една снимка http://www.prikachi.com/images/751/3...дницата на листа е пълна с картинки ,всяка със номер ! трябва срещу тези които виждаш на снимката да напишеш номера на същата картинка която е отзад

              Коментар


                #8
                Абсолютно същото е , но даже и да намериш листовките , за машината как ще се подготвиш ?

                Коментар


                  #9
                  в някои шофьорски школи има тренажори :D 15 лева и цъкаш цял ден :D

                  Коментар


                    #10
                    blondi_74 написа:
                    Абсолютно същото е , но даже и да намериш листовките , за машината как ще се подготвиш ?
                    същото е ,нали затова казвам ,че са актуалните листовки на ДАИ !

                    Коментар

                    Working...
                    X