Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпродажба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разпродажба

    Продавам следните телефони за части: Siemens M50, CF60, C65, C55 - 7лв всекиNokia 3310 - 10лв понеже има антикварна стоиност Телефони които работят и 2 от тях са в гаранция:Nokia 2626 -30 лвNokia 1800-45лв в гаранцияIpro 2 sim карти -40 лв в гаранцияSamsung D490 - 10лвСлушалки Philips- 5 лвHandsfree Nokia 2 бр - по 5 лвhandsfree Nokia 5800 - 10 лвhandsfree Siemens M50 - 2 лвhandsfree Siemens C65 - 2 лвAudio - video Кабел 5800 - 10 лвмикрофон със слушалка за PC - 5 лвмикрофон за уредба - 5 лвгумена клавиатура- 12 лвпанели за:Nokia 2626 - 5 лвnokia E51 - 2бр - 10 лвклавиатури за nokia E51 - 3бр - 9 лв зарядни:Nokia 3310 - 5лвSiemens C55/C65 - 5 лвSiemens M50 - 5 лвMP3 player 2 GB - 35лв За контакти 0897329540 Иво след 10 часа снимки http://www.snimka.bg/?profile,upload...page=1;#paging

    #2
    Интересува ме Ipro-то, но не мога да видя снимките в линка. Иска ми регистрация.
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Re: Разпродажба

      колега, оправи си линка за снимките.

      Коментар


        #4
        Re: Разпродажба

        колега незнам какво му е на линка но благодаря забележката е коректна ще го погледна

        Коментар


          #5
          Re: Разпродажба

          sibir_9 написа:
          колега незнам какво му е на линка но благодаря забележката е коректна ще го погледна
          Връзката не е към снимките, а те вкарва в профила ти, ако имаш такъв. Иначе иска да се логнеш.

          Коментар


            #6
            Re: Разпродажба

            Колеги пишете ми в скайп capone9300 да ви пращам снимки че с компютара ми не се разбираме

            Коментар


              #7
              Re: Разпродажба

              Май това са твоите снимки:http://caponebg.snimka.bg/advertisin...92478.23448754

              Коментар


                #8
                Re: Разпродажба

                Да това са а колегата който иска IPRO го намерих в скайп но него никакъв го няма!

                Коментар


                  #9
                  Re: Разпродажба

                  Здравей, аз ти писах за MP3 плеера. Имаш Л.С.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Разпродажба

                    Ъп

                    Коментар


                      #11
                      Re: Разпродажба

                      хайде колеги който разбира тука се спира

                      Коментар


                        #12
                        Re: Разпродажба

                        ъппппппп

                        Коментар


                          #13
                          Re: Разпродажба

                          Продавам следните неща;Кожена гривна с плочка Версаче-3 лвДървен гердан-1.50лвМагнитни гривни 2 бр.- 4лвГривна неръждаема стомана Версаче-10лв.Гривна неръждаема стомана с плочка с скорпион-7лвКожена гривна със сребърна плочка-25лв Както вече знаете намерете ме в скайп или на телефона понеже така и не се научих да качвам снимки във форума тези дни ще има още неща за продаване!!!

                          Коментар


                            #14
                            Re: Разпродажба

                            Ъп

                            Коментар

                            Working...
                            X