Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам,DVD ТВ приемник за автомобил,каравана,кенпер,Промо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам,DVD ТВ приемник за автомобил,каравана,кенпер,Промо

    Продавам,DVD ТВ приемник за автомобил,каравана,кенпер,Монтира се на тавана.Чисто нов в кашонDVD ТВ приемник за автомобилУвеличете картинката Увеличете картинката Увеличете картинката Увеличете картинката Увеличете картинката Увеличете картинкатаОбърнато DVD За Кола. Благодарение на това невероятно устройство ще имате собствена система за домашно кино и то във Вашата кола!не съм фирма имам една бройкаПредназначен специално за колата Ви, уреда може да бъде монтиран на всякъде по вътрешната част на покрива на автомобила. Ще можете докато пътувате да се наслаждавате на любимите Ви филми и музика,да гледате телевизия или просто да слушате радио,управлявайки лесно с дистанционно или директно с копчетата на уреда. Би било интересно да го монтирате между двете предни седалки,което ще бъде много удобно и приятно за возещите се отзад ако те решат да гледат филм.Чудесно допълнение и аксесоар към вашия автомобил!-10,4 инчов въртящ се TFT-LCD дисплей (16:9) с резолюция 480х234 пиксела.-Пълна съвместимост с MP4/DVD/VCD/SVCD/MP3/CD/CDR/CDRW/JPEG.-Автоматично търсене на канали,автоматично запаметяване,улавя всички достъпни канали.-TV тунер+антена-FM Радио-Аудио,Видео-Изображението може да се обърне вертикално.-Лампи за вътрешно осветление в колата,активиращи се при отваряне на вратите или с копчетата-Мултифункционално дистанционно управление.-Вход за дискове.- Избор между 7 езика на менюто.-Чете субтитрите на филмите.-вградени игри+2ва джойстика- USB кабел.-SD карта паметза контакти гр.София тел.0878944106 скайп ivan_nakataцена 170 лева,моля търсете ме само по телефона или на скайпа,не влизам в форума
    Прикачени файлове
Working...
X