Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нова гаражна разпродажба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нова гаражна разпродажба

    продавам електрона техника и дрехи всичко работи и работя с еконт иначе разпродажбата е в врацаето линк със всички продукти http://sirenevr.snimka.bg/photos-fro...a.580884ето и продуктите :1. малък несесер за gsm - цена 2 лв2.фотоапарата е от модела с лента не е цифров - цена 20 лв3.фенска на левски поставка за gsm с връзка за гушата - цена 2 лв4.яке adidas купено от българия купих го за 60 лв няма никакви следи от употреба носено е 1 зима - цена 25 лв5.шапка за зимата не е носена защото ми беше подарък а не нося шапки - цена 5 лв6. игра на думи също подарък който не ползвам има си всички букви защото не е пипана инструкций всичко както си е купена - цена 13 лв7. шапка с козирка-цена 4лв8.шапка с козирка на ферари -цена 6 лв9.тениска на бриондби подарена ми от приятел работещ в дания така че е оригинална защото е купена от фен магазина им размер XL - цена 15 лв10. флашка 2 gb памет взета за 14 лв - цена 7 лв 11. джойстик играл съм с него една година pes2011 работи перфектно всичко - цена 20 лв12. оригинално горнище на nike модел tn air носено3 месеца абсолиутно никакви повредии или драскотини взето за 65 - цена 25 скло нен съм и на коментар защото все пак съм го носил макар че няма повреди имам и още продутки но тях ще пусна утре пищете ако имате интерес склонен съм и на коментар на някой продукти така че пиатйте

    #2
    upЗабранено е избутването на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа!Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      up склонен съм и на коментар на цените

      Коментар


        #4
        флашката е продадена

        Коментар


          #5
          up

          Коментар

          Working...
          X