Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам любителски инкубатор за яица

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам любителски инкубатор за яица

    здравеите колеги имам желание да се занимавам с домашни птици и за това мисла да си ги излюпа сам че да ги отглеждам още от първиа ден ако на някои му прахлясва по тавана нещо подобно нека пише или 0892984953 само моля за снимки

    #2
    До колко яйца трябва да е?

    Коментар


      #3
      До колко яйца трябва да е? -----за домашно ползване е тъй че да не е за повече от 150яица

      Коментар


        #4
        Е малко са. Аз имам два но за по 3500бр.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Преди 2-3 години купих такова от Метро, към 70лв. 6еше, върши перфектна ра6ота.Може да провериш има ли ги още.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              Ето една интересна тема за инкубатори от 4x4 форума, но трябва да се регистрираш, за да ти излизат и снимките.http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=62085&page=1
              преди - TIPO
              сега - VOLVO XC60

              Коментар


                #8
                благодаря колеги за инфото но предпочитам да го взема от човек който го е ползвал и знае какъв + процент дава иначе и аз сам мога да си го направя но не ми се дават пари за експерименти за сега очаквам оферти

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    колега погледни тук може нещо да ти хареса

                    Коментар


                      #11
                      borisov написа:
                      колега погледни тук може нещо да ти хареса
                      колега каде по точно да погледна поздрави

                      Коментар


                        #12
                        извинявам се колега нещо съм се омагьосал ето за това става дума :http://www.pileta.tk/

                        Коментар


                          #13
                          колеги вече търся терморегулатор а не цял инкубатор реших да си го правя сам защото ми подариха всички необходими части без терморегулатора тъй че ако на някой му се намира нека пише и моля модераторите да променят заглавието на обявата на ----копувам терморегулатор за инкубатор---благодаря предварително

                          Коментар


                            #14
                            Това е решението на твоя проблем. http://www.dobrikit.dir.bg/page91.htm

                            Коментар


                              #15
                              колега мерси за садействието но мисла че е малко скъпичак този варянт та за това ще почакам още малко преди да се фтурна да пазарувам от магазините предлагащи подобни стоки се си мисла че на някой колега му се намира благодаря на всички който искат да помогнат за този проект търсенето продължава

                              Коментар

                              Working...
                              X