Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 якета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 якета

    Дрехата е италианска,чисто нова с етикетите.Цена - 40 лв.При интерес може да дам размери на ръкавите освен ’L’ като информация.Второто е едно чисто ново яке от естествена кожа пак италиянско.Размерите са на етикета.Цената е 80 лв.И двете цени подлежат на коментар!От София съм,но пращам и по куриер.

    #2
    Размерите на якетата са както следва - за коженото - височина 63,ръкав - 58.За ветроустойчивото - 68 височина , ръкав - 63

    Коментар


      #3
      колега имам интерес, кажи как да се свържем?
      Пунто '95 1.1

      Коментар


        #4
        При интерес ми оставяйте телефон за връзка или ми пишете на лично.

        Коментар


          #5
          Цените падат!!Само желаещи да има

          Коментар


            #6
            При желание давам още размери Цена на първото яке - 30 лева.Цена на коженото 60 лева!!!!

            Коментар


              #7
              Якетата се продават и се изпращат по куриер,само за хора които 100% ще купуват.Ако желае някой да ги вземе идва при мен и пробва на място.Цените са нови - кожено яке 50 лв последна!.Другото не се продава,защото му мина сезона.Ако някой го иска все пак цената му е 20 лв.

              Коментар


                #8
                up

                Коментар


                  #9
                  Засега едното е запазено.

                  Коментар


                    #10
                    Коженото е 20 лева.Който иска идва на кино арена запад и му го нося.Без куриери.

                    Коментар


                      #11
                      Kуриер е възможен само до точен адрес,без опция за гледане.Нямам намерение да плащам за някой,който да го гледа и да ми го връща поради недоглеждане! Цената е крайна подаръчна... :P

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          И двете якета са вече в София.Който иска е добре дошъл да пробва

                          Коментар


                            #14
                            Всичко продадено!!!Живи и здрави да са новите притежатели!!Темата е за триене.

                            Коментар


                              #15


                              Колегата е коректен :D Нямайте притеснения като пазарувате от него
                              Кара на сгъстен въздух

                              Коментар

                              Working...
                              X