Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам рапидографи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам рапидографи.

    Колеги някой да му е останал някой комплект рапидографи, че имам нужда? За предпочитане ми е да е комплект не само 1 2.

    #2
    Re: Купувам рапидографи.

    ic3t0_bg написа:
    Колеги някой да му е останал някой комплект рапидографи, че имам нужда? За предпочитане ми е да е комплект не само 1 2.
    Батко, купих си на ротринг, и дори не ги сефтосах ... една мацка ми направи проектите ... туш до тях не се е докосвал ... в комплекта са 3 - от 25 най малко май почваше + един отделно - 0.16 или 0. 18 ... Всичко ми излезна над 100 лв., аз ти ги давам за 60 ако искаш
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Ето ... даже ги снимах От комплекта няма само молива с гумата и графита Наистина ... гарантирам, че до туш не са се докосвали Размерите са : 0.18, 0.25, 0.35 и 0.50
      Прикачени файлове
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Заинтригува ме наистина. Очаквам заплата да взема понеделник вторник и ще ти пиша. Засега това. Не че искам да ставам нахален :D но ако някой може да предложи комплект с повечко размери да пише .

        Коментар


          #5
          Няма проблем, няма кой да ми ги купи, така че имаш време колко ти душа иска :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            И аз намерих един стар комплект който не го използвам:Има и приставка за пергел и някакви други благинки.Цена 45лв Пиши ми на Skype: SpeedLink_ ако имаш интерес.
            _/''''''''''''''''''''''''\_
            //---------------\\
            [( )== //// ==( )]
            |_|'------------'|_| ....Punto

            Коментар

            Working...
            X