Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам чисто нов електронен термометър TESTO 926- 50 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам чисто нов електронен термометър TESTO 926- 50 лв

    Продавам електронен термометър TESTO 926 , подходящ за мерене на температури от -50 до +400 градуса , като сондата която е към него може да се използва както за мерене на температура на течности и други флуиди , така и на температура на двигатели , и изобщо на каквото и да било друго !Термометърът е чисто нов , неизползван , в кутия с сертификат , чисто нова сонда има , пълен комплект както се продава !Произведен е във Францияhttp://www.altecweb.com/home.asp?cat...15Цената му в магазин е около 170 лв , аз го продавам за 50лв!!!Намира се в София , може да го пратя и с куриер!0896895400
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    #2
    Каква е разделителната *на колко дели градуса* способност на уреда.

    Коментар


      #3
      до десети дели градуса - примерно 65,4 а не 65,45
      Fiat Marea Weekend
      HLX 1,9 TD 100
      1999

      Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

      Коментар


        #4
        Това е професионален термометър и грешката му е +/- 0.1 градуса,така че си правете сметката.С такива термометри калибрираме в нашата работа апаратурата.....смятайте!
        Nissan Primera 1.6 16v P11
        ex.Fiat Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Термометъра е прерфектен и като се има предвид , че е чистно нов.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Аз за мене си също имам такъв и с него много пъти съм пробвал температура на отваряне на термостати и какви ли не други неща , дори и да си премери човек телесната температура става 1:1 с нормалните електронни термометри които продават в аптеката ...
          Fiat Marea Weekend
          HLX 1,9 TD 100
          1999

          Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

          Коментар

          Working...
          X