Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Следните Tоалетни води и т.н.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Следните Tоалетни води и т.н.

    Продавам следните марки толетни води.PATRICK DEMPSEY LEGASY 75ml. - 41 лв. Individual Blue 100ml. тоалетна вода и душ гел - 250ml. за 25 лв.Black Suede Touch и Leather - 75ml. всеки за 30лв.Full Speed - 75ml. 27 лв. Тоалетна вода, Рол-он против изпотяване, Спрей за тяло Urban Edge съответно 75ml. 50ml. 150ml. за 28 лв.Доставката през еконт, аз поемам разноските но от офис до офис само, не до адрес.Ще отмятам опцията да ги видите преди да ги купите ако искате.тел: 0876413253 или на лично съобщение.

    #2
    Стига бе - Full Speed и Black Suede touch ги имам - по 10-15 лв си ги взех от AVON.Сега не ги знам по колко са ама са стари модели и ги разпродаваха евтино.Иначе наистина са хубави и много трайни - особено Black Suede touch.Аз ги ползвам за летни миризми и двата.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Yavor написа:
      Стига бе - Full Speed и Black Suede touch ги имам - по 10-15 лв си ги взех от AVON.Сега не ги знам по колко са ама са стари модели и ги разпродаваха евтино.Иначе наистина са хубави и много трайни - особено Black Suede touch.Аз ги ползвам за летни миризми и двата.
      Ами незнам колега, сега са толко сложил съм си съвсем малко за мене а от еконт са ми братовчеди хората който отвориха офиса тука в града и няма да ми взимат пари Който иска да пише.

      Коментар

      Working...
      X