Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЪРСЯ ФИКСАТОРИ ЗА ВАЛОВЕТЕ НА 1.6 16 В

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ТЪРСЯ ФИКСАТОРИ ЗА ВАЛОВЕТЕ НА 1.6 16 В

    Здравейте не съм сигурен дали темата е за тук ако не е поправете ме търся фиксатори за валовете на браво онзи ден при паленето скъсах ремъка и искам първо да го сменя с нов да видя как е компресията и тогава ако се наложи да отварям главата проблема е че няма белези на валовете и не знам как да зацепя новият ремък ако някои в плевен има въпросните фиксатори нека пише на личен и си остави телефона трябват ми за не повече от 2 часа като естествено ще си заплатя за наема им Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    live is too short to drive VW

    #2
    Колега, освне сервиз, не виждам кой би имал такова чудо вкъщи .... Защо не отидеш направо в сервиз, така и така искаш да плащаш ...
    FIAT Punto '94, 1.1 Petrol

    Коментар


      #3
      колега колата няма спирачки и е невъзможно да се тегли до сервиз пък и в сервиз ми искат м/у 70 и 100 лв за зацепване ако ще се разглабя мотора после си мисля че това ще са едни загубени 100 лева и после след зглабянето му още 100 за ново зацепване не е оферта
      live is too short to drive VW

      Коментар


        #4
        Най добре ще бъде ако някой ги има от форума(не вярвам поне един да ги няма), да ти даде размерите или снимка с нанесени размери и да си ги начертаеш, и да ги занесеш на фрезист да ти ги изработи при което повече няма да ти трябва сервиз за тази работа. Но не знам дали някой щеше навие да се занимава с това. Или пък цента за изработката каква ще бъде.

        Коментар


          #5
          колега и това го мислих като вариянт но не знам дали ще са точни размерите които ще ми дадът инъче има къде да ми ги направят в плевен не са малко колегите с тоя мотор и повечето не сменят ремък и ролки точно поради това че не е сигурно дали ще зацепят ремъка както трябва ако ги намеря ще направя копие при един познат и ще се ги давам на всеки безплатно но уви има ги на 2 места в плевен и не ги дават искат да има закарам колата да сложат ремъка и толкова проблема е че искат мама и тате за зацепване а другия е че колата няма никакъв ход на спирачките и не може да се тегли който е от плевен знае какви баири са към кулата на дружба
          live is too short to drive VW

          Коментар


            #6
            Такива фиксатори се продават в магазини за автосервизно оборудване. Ако имаш наоколо такъв магазин може да се навият да ти дадат под наем фиксатори. Аз съм виждал в такъв магазин кутията - комплект фиксатори обаче фиксаторите ги няма. Просто ги дали под наем и затова не бяха в кутията.Ако искаш си правиш фиксатори мога да ти изпратя снимка и някакви чертежи. Обаче лично аз им нямам много доверие. Все пак ако решиш - дай ми мейл да ти изпратя снимките защото са големи и не могат да се качат на форума.
            Bravo 1.6 / 16

            Коментар

            Working...
            X