Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто DVD плеър JVC kd-avx44, със сензорен панел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авто DVD плеър JVC kd-avx44, със сензорен панел

    Плеъра е в много добро състояние, не е американски, купувано е от технополис, още е в гаранция (до април 2011), работи перфектно. Има USB вход с дъдъг кабел от задната страна на плеъра, може да се гледат клипове от флашка, има страшно много глезотийки. Дисплея има доста цветове и може да свети като осветлението на таблото. В интернет има доста информация и клипчета за модела:http://www.jvc.bg/site/bg/kd-avx44/feat1.htmlДавам го в комплект с кутийката за панела, дистанционно (универсалното на JVC, другото го загубих), пластините за вадене на плеъра, книжка с упътване и гаранционната карта, кутията мисля, че не я пазя, но ще проверя. Не съм на зор, даже изобщо не ми се продава но вече си имам друг плеър. Ако никой не го вземе ще свири в другата кола.Цената му е 499лв. От Варна съм може да се види и тества, или мога да го пратя по еконт с опция да се види преди плащане. Приемам и бартери със и без доплащане от вас, зависи за какво, но кеша е с преоритет Тел. 0883 320923 Николай, или на ЛССнимки:

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар

                      Working...
                      X