Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам основни компоненти за лаптоп

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам основни компоненти за лаптоп

    Колеги, лаптопът ми - Acer Aspire 3680, умря преди около два месеца. Но днес категорично надеждата ми да го съживя замина. Диагнозата изгоряло дъно се затвърди. Затова почвам да разпродавам. След като си строших дисплея, беше сложен нов, след като разбих харддиска, беше купен нов, а със слагането на Уиндоус 7 качих и РАМ-та. Дисплеят е слаган в България, води се HD (платих 260 лв.). Хардът е закупуван от Германия преди 6 месеца (79.90 евро), както и рам-та - 1 ГБ (39.90 евро). Хардът е все още с всичко, което имам на него. Не знам къде да отида, за да ми свалят нужните неща и да се форматира. Но може да се разберем нещо с този, който го вземе. А ето и как седят нещата след разфасофката:Дисплей - 14.1 - не знам марката, но e HD - 70 лева (работил е около 8 месеца);Харддиск - Самсунг, 320 ГБ (с Уин 7 е в момента), САТА - 50 лева (към 6 месеца работа);Ram памет - 1 ГБ Кингстън + 512 МБ оригинална на лаптопа - 40 лева (вървят само комплект);Фабрично DVD-RW/CD-RW - нещото, което в лаптопа ми винаги съм уважавал - 20 лв; Всички останали чаркляци - процесор, клавиатура, тъч пад, wi-fi, LAN и т.н., работещи безупречно - 50 лева общо.На мъжка дума давам гаранция от една седмица. Ако в рамките на 7-дневния период нещо се повреди, ще възстановя на купувача 80% от заплатената сума. Точен човек съм, затова очаквам насреща такива. На когото нещо не му харесва в обявата, моля, горе, вляво, има един бутон със стрелна на ляво. При обявените цени може да има и малко пазарене, НО не и циганско (без да обиждам ромите). Повече съм съгласен потенциалните купувачи да са от София, за да могат частите да бъдат евентуално тествани.Но ако някой толкова много настоява, ще изпратя каквото трябва с Еконт за сметка на клиента и с опция да прегледа преди да плати.За връзка с мен на ЛС, за да не спамим с "пазаренето". Може и в скайп, има го отдолу.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999
Working...
X