Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам чисто нова телескопична палка и бокс - изгодно!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам чисто нова телескопична палка и бокс - изгодно!

    *Продавам стоманена телескопична палка - чисто нова- във събрано положение е 23см , а в разгънато е 61см , дебела е 2см не е от тънките!- оригинална е ,палката е разгъвана точно 3-4 пъти- Кожен калъф от естествена кожа , много здрав (не е носен никога)* Бокса е заоблен и е стоманен , доста здрав - удряно е в стъкло и във врата няколко пъти , не е изкривен или деформиран.Реални Снимки - http://obiavi.data.bg/single/71469Цена на палката - 16лв Цена на бокса - 6лв Цена на комплекта 20лв - приемам и бартери.От София съм работя с куриери за цялата страна.Viva Tel. 0876 - 312 - 446 Globul. 0892 - 085 - 486 ЛС

    #2
    Re: Продавам чисто нова телескопична палка и бокс - изгодно!

    Koceto88 написа:
    * Бокса е заоблен и е стоманен , доста здрав - удряно е в стъкло и във врата няколко пъти , не е изкривен или деформиран.
    Хахахха....Колега, да не си разбивал коли с него и сега да искаш да се отървеш?
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #3
      Няма такова нещо колега просто съм го тествал това е , нищо криминално не е извършено с тези неща, който съм пуснал за продан , просто седят в нас и събират прах ,а след празниците джобовете са празни :D- Според мен нещата си струват приемам и бартери за телефони , фотоапарати и други неща. Мога и да доплатя ,ако предложението си струва

      Коментар

      Working...
      X