Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: БлекБери 8320 кърв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: БлекБери 8320 кърв

    Здравейте Колеги.Продавам си Берито тъй като мисля за преподписвам договор скоро и да си взема нещо новичко.... по всяка вероятност пак бери та на въпросамодел-БлекБери Кърв-8320.Операционна система-БлекБери-4.5камера-2 mpвградена памет-64mbМрежа -GSM 850/900/1800/1900 (Quadband) в комплекта-зарядно,усб кабел,резервна нова батерия-оригинална,резервно стъкло за дисплея неразпечатано,SD карта- 2 гб.Мрежа GSM 850/900/1800/1900 (Quadband) Резолюция 1600x1200 TFT, 65536 Уточнение: Моделът е 8320 а не 8310 какъвто се продава в БГ.Донесоха ми го от САЩ преди около 1.5 г.Безупречен като софтуер и модификации.Не забива няма никакъв проблем.Зарежда се на обикновено usb кабел към компа , както и има отделно зарядно.Имам отделно резервно стъкло за екрана чисто ново както и втора батерия в комплекта.Работи и с 3-те моб. оператора без договори и т.н.Телефона има единствено лекo охлузвания НЕ удари от ляво и от дясно на панела които са се получили от пъхането и ваденето от кожения калъф.То като се види на живо е видно, че е от това.Коженият калъф е оригинален-като сложиш телефона вътре угасва, като го изкараш светва.Съответно като телефона е в калъфа като ти звънне някой първо вибрира два пъти и после звъни.Телефончето е много пазено и мисля, който го ползва ще стане фен на марката.Жалко, че в БГ тази марка не е особено позната щото са ми задавали доста тъпи въпроси по отношение на нея.Пращам и по куриер в цялата страна с разноски за ваша сметка.за тези които не са ползвали Берито се води смартфон а операционната му система си е също БлекБери версия 4.5 , която си е непробиваема.ЦЕНА: 153 лв.Допълнено заглавие.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    #2
    Леко на горе
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    Коментар


      #3
      За контакти: тел: 0885/282463 или скайп: valentindbда се счита за ъп!
      предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
      Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

      Коментар


        #4
        Продаден!Моля за заключване на темата.
        предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
        Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

        Коментар

        Working...
        X