Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SONY MP4 плеърчета нови

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SONY MP4 плеърчета нови

    Здравейте,продават се Sony MP4 плеъри на достъпни цени. Пълен комплект, УСБ кабел, стойка, книжки, софтуерsony nwz-s544 8Gb розавеникаво - 150 lv.sony nwz-e444 8Gb червеникаво - 150 lv.Който иска нека си ги провери цените в интернет има ги на доста известни сайтове за това няма да пускам линкове До колкото разбрах пристигат си с гаранция от Сони.Това са снимките които са ми пратили. Ако някой държи ще препратя на ЛС и отворени да се види комплектът. Не са отваряни дори не са пускани, ако не се лъжа даже батериите не са им заредени но ако някой държи и на това може да се уреди.Може и за страната с куриер и отвори преди да платиш за сметка на купувача.Иначе са в София.Ако някой проявява интерес - тил и ЛС.ще се старая да ви държа в течение ако има промени.Ако съм забравил нещо питайте! п.с.Сори ако има правописни грешки но след ношна смяна е така п.п.стези картинки май са им лепенките на дисплея за протекшън.
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Забравил съм да уточня.Някой ако иска снимка на работещото устройство трябва да е сериозен за да се навие да махнем лепенката от дисплея.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #3
      НОВИ ЦЕНИ !!!

      всичките по 100 лв.
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        всичко замина, благодаря за интереса!
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар

        Working...
        X