Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ненужни за мен вещи(очила,часовник,маратонки...)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ненужни за мен вещи(очила,часовник,маратонки...)

    Здравейте колеги,след едно есенно разчистване открих едни вещи, които са ми абсолютно ненужни поради ред причини Всичко е било закупено от САЩ.1. Маратонки Пума - чисто нови са, купени за подарък за майка ми, но уви, доста съм надценил размера на крака и Размер 41, цена 35 лв.2. Обувки Hush Puppies - чисто нови са, купени за подарък за майка ми, но уви, доста съм надценил размера на крака и! Дори ги взех по-малък размер, но после размислих и се върнах да ги подменя за по-голям Размер 41/42 (така пише на обувката от вътре), цена 40 лв.3. Радиостанции AUDIOVOX - ползвани, работят с батерийки ААА размер. Обхват при идеални условия - до 5 мили. В града съм ги тествал - около 1 км. Едната отдолу е като разтопена при клемите за зареждане(ако имате зарядно), предполагам докато е била в джоба ми ключ се е допрял до тях. Въпреки всичко си работят Цена 20 лв.5. Парктроник без дупчене на бронята - нов, несъвместим е с моята задна броня (няма подходящо място за залепване на антената от вътрешната страна). Цена 25 лв.6. Часовник Дизел - ползван, без драскотина е. Причината за продажба е, че имам още 5 други часовника и този почти не го нося. Цена 100 лв.7. Очила Hugo Boss - ползвани са, но без следа от това. Цена 100 лв.За контакт с мен 0899 818 808за гр. София продажбата ще е на място, за страната- с Еконт с опция да се види преди да се плати.
    Прикачени файлове
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    снимките продължават
    Прикачени файлове
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      и последни 2 снимки
      Прикачени файлове
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        Имаш ЛС за парктроника и радиостанцииките.За часовника Дизел ще помисля.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Радиостанциите и маратонките Пума са продадени Парктроника също е уговорен за изпращане Часовника също пътува към нов собственик
          SKODA 105L '78
          PUNTO 1.2 MPI ELX '94
          FIAT 126p '89
          TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
          GRANDE PUNTO 1.2 '06

          Коментар

          Working...
          X