Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам нови 17-ки Пионер с преходници за Браво/а/Мареа

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам нови 17-ки Пионер с преходници за Браво/а/Мареа

    Здравейте, колеги!Тъй като се разделих с Фичо, продавам чисто нови 17-ки за вратите с преходници (+винтове) - Пионер ts-g1712i. Едната колона е свирила макс 5 минути. Другата пък дори не е вадена от кутията. При оглед това ще се види много добре. Всичко върви заедно (говорители + преходници)![Снимка 1] [Снимка 2] [Снимка 3] [Снимка 4]Ето и характеристика: * Максимална изходна мощност : 170W * Номинална мощност :35 W * Честотен диапазон : 25 Hz - 28 000 Hz * Импеданс: 4 Ома * Чувствителност: 90 db * Размер на басите: 17 см * Материал на уфъра: IMPP coneЦЕНА: 60 леваСъщо така продавам и 13-ки за отзад, отново на Пионер и модел TS-G1313i. Свирили са около 2 месеца. [Снимка 1] [Снимка 2] [Снимка 3]Ето и характеристика: * Максимална изходна мощност: 140W * Номинална мощност:25 W * Честотен диапазон: 40 Hz 26 000 Hz * Импеданс: 4 Ома * Чувствителност (1W/1m): 89 db * Размер на басите: 13 см * Материал на уфъра: IMPP coneЦЕНА: 30 леваАко някой реши да вземе всичко - 80 лева. Гарантирам за това, което продавам. Колоните са закупувани от Германия, но бележка не пазя. Обявата важи за София! За контакти на ЛС или в темата.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    #2
    Нагоре!Промоция до сряда - 50 лева за 17-ките заедно с преходниците! Комплектът пасва идеално във вратите!Заедно всичко - 70 лева!
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      svetkos_, обясни моля те.Тези преходници, които виждам на снимките ли имаш предвид?Те не са ли предназначени само, ако се прави "външен монтаж", на кората и са за закрепяне на декоративните решетки?Или говориш за други преходници, които са предназначени за монтиране във вратите.Ако е второто, вратите на Marea и Brava различават ли се?Мога ли да ползвам тези колони с твоите преходници за монтаж в Brava.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        Malone написа:
        svetkos_, обясни моля те.Тези преходници, които виждам на снимките ли имаш предвид?Те не са ли предназначени само, ако се прави "външен монтаж", на кората и са за закрепяне на декоративните решетки?Или говориш за други преходници, които са предназначени за монтиране във вратите.Ако е второто, вратите на Marea и Brava различават ли се?Мога ли да ползвам тези колони с твоите преходници за монтаж в Brava.
        Колега, както съм обяснил - колоните се монтират с преходниците (от снимката) под кората на мястото на елипсите. Пасват идеално. Всичко се затваря перфектно. Оттам ги свалих преди да се разделя с Фичо . Не вярвам да има разлика в предните врати на Браво, Брава и Марея. Така си мисля аз.Забележка: 13-ките са запазени до неделя!
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          Нагоре! 17-ките са все още на пазара. Мога да дам съвети за слагането им. Не че е много сложно .
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            Стават ли за усилвател

            Коментар


              #7
              akoto13 написа:
              Стават ли за усилвател
              Характеристиката е горе. Предполагам, че стават. Досега никога не съм използвал усилвател. След като пише максимална мощност еди колко си, значи трябва да стават. Не знам какво може да ги захрани до предела им освен усилвател. Промоцията от 50 лева за 17-ките важи до 23.59 на днешния ден.
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар


                #8
                Нагоре! Промоцията важи до неделя! Все пак говорителите са си нови.
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  Up! Нови на тази цена и този размер (17") заедно с преходниците трудно ще намерите. Цената от 50 лева остава постоянна. Не бързам. 13-ките са запазени до неделя за колега от форума.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    За пунто от 97 година дали ще стане?
                    Fiat Punto 1.7 TD

                    Коментар


                      #11
                      За Пунто нямам идея. Ако свалиш кората предварително, може и да разберем.
                      NOW: ???
                      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                      Коментар


                        #12
                        Колега я поясни тея говорители (17") ли са както си написал по горе или 17см че аз лично 17" говорител несъм виждал и чувал за такъв стандарт.П.С. мисля че имаш предвид че са 6.5" говорителите за да се хванат във врата на автомобил
                        Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
                        Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
                        Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

                        Коментар


                          #13
                          16.5 би трябвало да са.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #14
                            WRS написа:
                            Колега я поясни тея говорители (17") ли са както си написал по горе или 17см че аз лично 17" говорител несъм виждал и чувал за такъв стандарт.П.С. мисля че имаш предвид че са 6.5" говорителите за да се хванат във врата на автомобил
                            Е, да де . Ясно е, пък и на снимките се вижда. Грешката е от некомпетентност. Malone, Би трябвало, ама на кутията, както се вижда, пише друго. Не съм седял да меря с ролетката.
                            NOW: ???
                            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                            Коментар


                              #15
                              Разбира се, в нищо не те обвинявам, така пише на кутията. .:: EDIT ::.Това са монтажните размери на говорителите.svetkos_, ако си склонен да се разделиш с тях за 40 лева, като доставката е за моя сметка, пусни ми ЛС да уточним подробностите.Не ти извивам ръцете, просто мога да ги взема от Технополис за около 55 лева, с гаранция, а и ми е на 200 метра.И гледам поне мъничко да съм на сметка, ако ги купя от теб.
                              Прикачени файлове
                              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                              www.cyxap.com

                              Коментар

                              Working...
                              X