Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам перфектен Sony-Ericsson Xperia X1

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам перфектен Sony-Ericsson Xperia X1

    Здравейте!Телефона е закупен през Юни миналата година-чисто нов.Аз съм неговия първи собственик,и като такъв съм го пазил изключително много(качените снимки не са добри,на живо изглежда като нов).Снимки:Качена е версията на Energy Rom(Windows Mobile 6.5.5) от XDA Developers(Май месец),като телефона работи в пъти по-добре от колкото с оригиналния софтуер,а във самият ром има страшно много вграден и полезен софтуер.Има и качен драйвер, който усилва звука на телефона-както на слушалки така и на говорител.Батерията показва завидни резултати-с умерено ползване държи около 5 дни(~20 мин разговори на ден).За мен едно от големите предимства на този телефон е че се чува чудесно по време на разговор-силно,ясно и отчетливо.Към телефона има и 4ГБ мемори карта.Зарядното му обаче е от Моторола(оригинално).Причината е ,че забравих оригиналното зарядното включено в контакта за около 2 седмици(бях на почивка,добре че приятелката ми има същия телефон та и ползвах зарядното тогава),и като се върнах то просто неработеше...но въпреки това моторолското го зарежда толкова добре колкото и неговото си.Кутия книжки и така натаък има,но представа нямам къде са(апартамента си обърнах,ама не ги открих).Телефона се намира в София.С куриери нямам време да се разправям.Цената му е 290 лева,но ако някой го купи през следващите 3 дни,цената ще бъде 270 лева.Ще помоля да ме търсите само на скайп mooselauncher или на GSM 0898 801 461-нямам възможност да следя форумите!
Working...
X