Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам колони и CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам колони и CD

    Продавам следните неща:1) CD - USB hyundai hd-323-usb - не е слагано на кола! Свири добре и има всички необходими кабели и приставки! - 110лв 2) колони от стара компонентна система - свирят добре за възраста си! Размер 16.5 см. - 30лв.3) Колони hertz DSK 165, но без пищялки! Давам wooferite и филтрите и решетките към тях! Както и комплект за монтаж! В момента са на колата ми, и при интерес могат да се чуят! Ползвал съм ги около 5-6 месеца! цена - 80лв.Ако имате интерес към нещо - моля тук или на лична!
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    #2
    Колега "колоните" ( НискоЧестотните Високоговорителите) на херц колко инча са.
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #3
      Марто написа:
      Колега "колоните" ( НискоЧестотните Високоговорителите) на херц колко инча са.
      16.5 сантиметра http://www.aval-bg.com/car-audio/her.../hertz-dsk-165 това е комплекта! Аз ги продавам без пищялките и филтрите към тях
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        Нали ги даваше с филтрите и решетки, после без тях ?
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #5
          Марто написа:
          Нали ги даваше с филтрите и решетки, после без тях ?
          В комплекта който купих преди време имаше - 2 пищялки + 2 филтъра, 2 колони + 2 филтъра, решетки за колоните и комплект с винтове за монтажа!Комплекра който продавам е без пищялките и филтрите към пищялките! Просто искам да си сложа други колони на херц и тези не ми трябват вече! Ако имаш ми пиши на лична! Мога да ти изпратя и допълнителни снимки на решетките! Те не са отваряни!
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            ъп
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #7
              Колоните на TEC - 20 лв.CD-то - 90 лв. - ново!
              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

              Коментар


                #8
                rebel написа:
                Колоните на TEC - 20 лв.CD-то - 90 лв. - ново!
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #9
                  Аз до колкото разбрах за херцовете искаш 80 лева без филтри и пищялки.Така ли е или бъркам ?
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    pecata написа:
                    Аз до колкото разбрах за херцовете искаш 80 лева без филтри и пищялки.Така ли е или бъркам ?
                    Със филтри без пищялки и без филтрите за пищялките!
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #11
                      Ако цената падне може и да се разберем нещо.Като си купя птделно пищялки и филтри за тях и ще ми стъпи повече от колкото да си го взема нов комплект хертз.Така мисля аз.Ако промениш цената ме имай впредвид.Успех
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        Херцовете са продадени Да са му честити на новия собственик! pecata - по добре дай повечко пари, за да не ти се иска да ги продаваш после хубави са колоните, ама никакъв бас нямат!
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар

                        Working...
                        X