Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се лаптоп HP Pavilion ZE2000

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се лаптоп HP Pavilion ZE2000

    както се подразбира от заглавиет се продава този лаптоп. серията е ZE2000 а конкретния модел е ZE2348ea.има всички екстри за серията си.Ползван е само от мен внесен от франция нов,а сега е в почти перфектен външен вид.дисплей: 15,1"процесор: AMD Turion64 ML-30чипсет с вградено видео ATI xpress200Mпамет:2x256 DDRдиск:80GDVD записвачкачетец за карти: SD/MS/MSpro/MMC/SM/XDwirelessIEEE13943 USB 2.0svideo outexpansion port 2комплектът върви с оригиналното зарядно, и два диска единият е с френски XP Home SP2 другия не съм сигурен но мисля че е с драйвъритеима прясно инсталиран XP Pro SP3 с всиякакъв инсталиран софтуер които ми е трябвал.забележки: батерията държи около час (не съм я тествал скоро но когато и да мие притрябвало на батериа изкарва доста, ако някой държи ще тествам, оригиналната си е) клавиатурата е френска с разместени някои букви, някои съм ги размествал аз за да съвпадат с QWERTY иначе е AZERTY. най голямият му минус е че не му работят колонките, когато се включат слушалки в буксата отпред работят но вградените колонки упорито отказват.ами това е ЦЕНА 350лв. с възможен коментарпредпочитам за София за да може да се тества на място и да няма после недоразумения все пак са си париако някой има въпроси да пита на ЛС тук или на ewing@abv.bgп.с.отзад няма снимка защото има само отвори за вентилация.
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    който го вземе може до седмица да се уреди и UK клавиатура да не е преработваната френска.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #3
      340лв. (коментар)
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        339 (коментар)подарък USB bluetooth dongle EDR 2.0 (от тънките)
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #5
          хайде да видим каква цена ще предложите след като явно тази не ви харесва?естествено да е що годе реална ...
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #6
            Продаден!Да му е честито на колегата и да го слуша много време!!!
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар

            Working...
            X