Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам карта SD HC 8 GB

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам карта SD HC 8 GB

    Имам една чисто нова карта hama SD HC 8 GB. Купих я тези дни за мен, но се оказа, че не става за моя фотоапарат. Тази карта била нов стандарт (HC това значело) и не е съвместима с всички по-стари фотоапарати. Така че аз не мога да я ползвам. Ако някой има желание-нека да ми пише на лични, в момента не е възможна връзка с мен по телефон.Цена: 30 лвЛинк, където може да се видят техническите характеристики на картата: http://www.hama.de/portal/articleId*140623/action*2563

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            за каратата

            колега от линкчето в темата нищо не разбрах ,трябва ми карта за LG WG620 - ако не ти е проблем провери и ако става драсни един ред и ще се разберем ,на мен ми трябва микро ес де карта 8 или 16 гигабайта -а имам и две по 1 гигабайт ако случайно нещо ,бартер,или сваляне на цена разбираш ли...
            Е ТВА Е КОЛАTA

            Коментар


              #7
              Re: за каратата

              adi55 написа:
              колега от линкчето в темата нищо не разбрах ,трябва ми карта за LG WG620 - ако не ти е проблем провери и ако става драсни един ред и ще се разберем ,на мен ми трябва микро ес де карта 8 или 16 гигабайта -а имам и две по 1 гигабайт ако случайно нещо ,бартер,или сваляне на цена разбираш ли...
              Не знам защо така излиза линкът...Ето техническите спецификации на картата- SecureDigital High Capacity Card (SDHC), complies with new SD 2.0 standard- Only suitable for terminal devices with SDHC slot, e.g. digital cameras, camcorders (not downward compatible with standard SD cards)- Mechanical write protection (against unintentional deleting)- With label area for short notes- Speed class 2 (minimum write speed: 2 MB/s)- Data transfer rate: reads at up to 8 MB/s, writes at up to 3.5 MB/s (depends on the system)- Class: Class 2- Dimensions: 32 x 24 x 2,1 mm- Line: StandardСъжалявам, но нищо не разбирам от това, което си писал. Ако ти трябва такава карта-пиши ми конкретно.

              Коментар


                #8

                Коментар

                Working...
                X