Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам видео карта за лаптоп!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам видео карта за лаптоп!

    Здравейте, както се споменава в заглавието търса видео карта за лаптоп. Мисля че miniPCI се водеше слота. Сегашната е АТИ 3470 с 256РАМ, естествено е изгоряла та търся подобна, даже не държа да е мнгоо мощна като 8600М GT примерно, важното е цената да е примамлива. Ако да, пробва се и ако запали лаптопа се плаща моментално цени може на ЛС или тук или на ewing@abv.bg.благодаря предварително! п.с.излипно е да споменавам мисля, че трябва да е работеща и непрегрявана
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Сори за спама, но...такова нещо няма. Всъщност има, но на определени продукти, не на всички лаптопи.Има декодери за разни кодеци, и лан карти, но видео карта на мобилен компютър на 90% от машините не се сменя. Разтърсих се из нета за да съм сигурен, щото ме заинтригува.Сигурен ли си че е изгоряла?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      ооооо има има от не доста отдавна се продават лаптоп с така наречените "външни" видео карти. те не са външни просто са на слот. в случая МХМ1/МХМ2 или miniPCI.тази снимка не е на моята карта, съответно и ръката не е моята качих тази снимка за да се добие представа какво е това чудо и колко е голямо иначе да сигурен съм че е изгоряла но в сервиза ми искат 150 кинта за употребявана което са безбожно много за мен. и за това търся някоя по тънка като пари иначе няма проблем за спама
      Прикачени файлове
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        Ок, щом за твоя има - супер.Виж тук, и успех!http://www.tomshardware.com/reviews/...hics,1933.html
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Намерих си!Ключ моля
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар

          Working...
          X