Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предлагам книга Руководство по ремонту - tipo/tempra

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предлагам книга Руководство по ремонту - tipo/tempra

    Ако на някого му трябва:Руководство по ремонту и експлоатации FIAT tipo/ tempra бензин, дизель 1988- 1995 г. выпуска. На руски е, 238 страници, добро състояние. Давам я срещу 1-2 бири... или по- скромна почерпка - за София. За връзка- ЛС.

    #2
    Защо не пробваш да я сканираш, и да я предоставиш на форума, аз лично ще те почерпя една-две бири ?

    Коментар


      #3
      Първо се извинявам се за офтопика ogi28b и аз имам такава книга но на Български език самоче няма с какво да я сканирам за да я предоставя на форума иначе с удоволствие ще е я качаП.С. много полезна книшка
      Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
      Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
      Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

      Коментар


        #4
        WRS написа:
        Първо се извинявам се за офтопика ogi28b и аз имам такава книга но на Български език самоче няма с какво да я сканирам за да я предоставя на форума иначе с удоволствие ще е я качаП.С. много полезна книшка
        дай я на мен, аз ще я сканирам и ще я кача във форума! и аз имам такава, ама е на немски, а пък знам, че във форума май нЕма немци !
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          Аз имам на български и е свалено от форума така ,че няма нужда !

          Коментар


            #6
            Колкото повече и по-разнообразни книЖки - толкова по-добре, не мислите ли?

            Коментар


              #7
              Книжката биде изпратена и успешно получена в Русе, Ключ моля.

              Коментар

              Working...
              X